Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Na studia na wydziale rolnictwa zdecydowałem się aby zdobyć wiedzę na temat sposobów uprawy roli. Nie posiadam gospodarstwa, ale interesowałem się zawsze sposobami wytwarzania surowców do produkcji żywności. Chciałem zdobyć wiedzę na temat innowacyjnych sposobów prowadzenia gospodarstwa, poznać specyfikę rynku rolnego i ich klientów. Jestem osobą komunikatywną i otwartą. Łatwo nawiązuje kontakty i wzbudzam zaufanie. Praca w sprzedaży nauczyła mnie kontaktu z szeroką gamą klientów. Przechodziłem szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży przy każdym nowym produkcie. Szybko przyswajam wiedzę i lubię uczyć się czegoś nowego. Jestem przy tym bardzo elastyczny i wielozadaniowy. Potrafię się zorganizować i zaplanować pracę w sposób, który efektywnie wykorzysta moje umiejętności. Wiąże się z marką, dla której pracuję. Potrafię kierować zespołem, wymagać od siebie i innych. W pracy jestem profesjonalistą i tego samego oczekuję od innych.


O MNIE

Dużo czasu poświęcam gotowaniu. Smażenie, pieczenie, gotowanie - kuchenne wariacje. Czas wolny najchętniej spędzam na powietrzu. Lubie podróże, te małe i te duże.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Temat pracy magisterskiej: "Atrakcyjność turystyczna powiatu legionowskiego na podstawie badał ankietowych". Przedmioty: Certyfikacja, Organizacja systemów produkcyjnych, Systemy sterowania produkcją, Logistyka w przedsiąbiorstwie, Komputerowe przetwarzanie danych, Innowacyjność przedsiąbiorstw, Rolnictwo proekologiczne, Zarządzanie strategiczne, Technologia produkcji roślin energetycznych, Prawo własności intelektualnej, Przetwórstwo biomasy, Zintegrowane systemy zarządzania.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział rolnictwa i Biologii. Temat pracy inżynierskiej:" Doradztwo rolnicze w Polsce i na łwiecie jako forma pomocy i porady". Przedmioty: Chemia, Mikrobiologia, Agroekologia i ochron środowiska, Botanika, Gleboznawstwo, Biochemia, Matematyka i statystyka matematyczna, Kultura w kontaktach zawodowych, Genetyka, Fizjologia roślin, Fizjologia i żywienie zwierząt, Rachunkowość rolna, Chemia rolna, Biologia molekularna, Biologia komórki, Łąkarstwo, Ogrodnictwo, Szczegółowa uprawa roślin, Prawo rolne, Kultury in vitro, Biologiczne wykorzystanie mikroorganizmów, Fitoremediacja, Biologia gleby i ekosystemów wodnych.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Supervisor/Koordynator akcji promocyjnych
Firma: JET Sp. z o.o.
Obowiązki: Koordynacja i czuwanie nad poprawnym przebiegiem akcji promocyjnych. Raportowanie pracy, szkolenia pracowników i kontrolowanie jakości pracy. Podpisywanie umów z pracownikami.
1234 - 1234
Stanowisko: Doradca klienta/Sprzedawca
Firma: DeLonghi
Obowiązki: Sprzedaż produktów marki. udział w targach i eventach organizowanych przed producenta. Praca samodzielna.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: laborant, ocena jakości

Jestem osobą komunikatywną , odporną na stres. Dodatkowe cechy to : kreatywność , umiejętność organizowania czasu pracy,znajomość branży rolniczej.

ŁUKASZ

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego kierunku Rolnictwo i Biologia o specjalizacji Agroekologia i Energia Odnawialna. Przez cztery lata w każde wakacje jeżdżę do Niemiec do gospodarstwa ekologicznego i tam pracuje i nabywam nowe umiejętności. Jestem osobą ambitną, komunikatywną, kreatywną i chętną do ciągłego poszerzania wiedzy. Od października zaczynam studia doktoranckie, ale w trybie eksternistycznym, więc moja gotowość do pracy jest cało etatowa.

Adriana

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję. Lubię podejmować nowe wyzwania

Patrycja

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy