Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: PWSZ Krosno
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo specjalność Agroekonomia

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Wolonatriusz
Firma: Flora in vitro Dębowiec
Obowiązki: Prace pielęgnacyjne i uprawowe w szklarniach Praca w laboratorium hodowli in vitro roślin
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Łukasz Łuszcz
Obowiązki: Montaż i konserwacja maszyn rolniczych Obsługa ciągnika rolniczego Wykonywanie podstawowy prac gospodarskich Opryskiwanie upraw polowych


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Pomorskie

Z zawodu jestem mechanikiem samochodowym. Moja pasja jest praca na gospodarstwie, jazda ciagnikami, motoryzacja oraz zdobywanie nowych doswiadczen. Posiadam kwalifikacje w zakresie stosowania srodkow ochrony roslin oraz obslugi koparko-ladowarki.

Arkadiusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Pomorskie

Wieloletni doświadczenie w prowadzeniu wielkoobszarowych przedsiębiorstw rolnych,zdobyte we współpracy ze specjalistami polskimi i z angielskimi. Komunikatywna znajomość języka angielskiego.Znajomość problematyki z zakresu ochrony roślin ,szczególnie zbóż,rzepaku oz,ziemniaków,lucerni,kukurydzy. Znajomość sprzętu rolniczego.

Piotr

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Pomorskie

witam jestem sprawny fizycznie w 1970 ukonczylem szkole podstawowo 1970 -1971 nie ukonczylem szkoly zawodowej z przyczyn zyciowych 1978-1979 ukonczylem kurs palacza kotlow wysokopreznych w suwalkach od 11 listopada 2011roku do chwili obecnej jestem bezroobotny od 1983 roku do 2011roku pracowalem w przedsiebiorstwie wodociogow i kanalizacij jako pracownik fizyczny praca w brygadzie konserwacja urzodzen jak pompy i inne prace gospodarcze-koszenie podcinanie zywoplotu zamiatanie malowanie pomieszczen i konstrukcij stalowych od od 1977-1983 pracowalem jako palacz w zakladzie energetyki cieplnej w suwalkach 1971-1077 pracowalem przy rozladunkach na budowach wykonywalem prace rolnicze zainteresowania -jestem fanem CZeslawa Niemena uwielbiam podroze kochamBieszczady i Krakow kiedys uprawialem kulturystyke wyrazam zgode na praetwazanie moich danych w celu przeprowadzenia rekrutacij

GRZEGORZ

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy