Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Podyplomowe studia
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Psychologiczne i negocjacyjne kompetencje w firmie.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister ogrodnictwa SGGW w Warszawie
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ekonomia gospodarstw ogrodniczych -logistyka gospodarstw sadowniczych.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Marketing Manager
Firma: Dow AgroSciences
Obowiązki: Przygotowanie biznes planów na lata 2013-2019. Nowe koncepcje produktowe. Marketing plany produktowe. Planowanie sprzedaży i produkcji 2014, 2015. Plany sprzedażowe na lata 2016-2018. Przygotowanie nadzorowanie i realizacja budżetu marketingowego. Optymalizacja i kontrola cen. Negocjacje z dystrybutorami. Analizy rynkowe. Kampanie i promocje produktowe. Programy lojalnościowe.
1234 - 1234
Stanowisko: Portfolio Manager Poland & Baltics
Firma: Syngenta Polska


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: Specjalista po mieszankach nawozów (NPK)

2002 - praca w drewnie i przedsiębiorstw rolnych w Wielkiej Brytanii. 2003 - praca w przedsiębiorstwach rolniczych Zolochivski 2004-2007 - praca w firmach zagranicznych inwestycji "Ukragro NPK - producent mieszanek nawozowych. Pierwszy post - Head of Production / Kierownik Oddziału w Chmielnickiego. Prace nad spółką zależną produkcji od podstaw, z dalszych wskazówek w tym zakresie w ciągu 2 lat. Obowiązki: praca z nadzoru i administracji w "start" w procesie bieżącej pracy, rekrutacji pracowników na wszystkich szczeblach organizacji i kontroli i naprawy konstrukcji (wybór wykonawcy, negocjacje, monitorowanie, płatności), prace instalacyjne urządzeń . Organizacja i kontrola działalności produkcyjnej, pełny proces produkcyjny. Krótko-i perspektywicznego planu (w granicach oddział) obecnej pracy, pracy w przyszłości i rozwoju placówki. Kontrolę nad jakością produkowanych wyrobów, zgodnie z warunkami produkcji, technologii, planowania, trwałość, jakość przechowywania, transportu do klientów, jednostki kontroli kosztów, byutzhetuvannya i kontroli kosztów, zarządzanie zapasami, logistyki magazynowej, praca z kolei. Administracyjne i finansowe działalności analizy (wydatków). Podczas gdy w Chmielnicki był odpowiedzialny za budowę kolei na tych samych liniach produkcyjnych na wsi. Czagajew, obwód Połtawa. W styczniu 2006 roku kierownictwo "Ukragro NPK" Oferowane stanowisko dyrektora zakładu mieszanek granulacji nawozów - największy zakład w przyszłości firmy (Pyriatyn, obwód Połtawa) .. Pracował w grupie, która przygotowuje się do budowy i zarządzania częścią projektu. Praca z dokumentami pojednawczy, agencje rządowe, analizy podobnych produkcji za granicą. Ale z jakiegoś powodu prac nad tym projektem został zakończony w ogóle właścicieli firmy. Pracy prodovzhyv w Pyriatyn - udział w organizacji pracy w sprzedaży nawozów i producentów rolnych. Również odpowiedzialny za pracy kolei we wszystkich oddziałach firmy (7)

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Posiadam wyższe wykształcenie rolnicze i bogate doświadczenie jako doradca w rolnictwie i w sprzedaży środków produkcji dla rolnictwa. Jestem w pełni dyspozycyjny i gotowy na zmianę miejsca zamieszania w razie potrzeby

Zbigniew

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

mgr inż. rolnictwa specjalizacja produkcja roślinn. Znajomość produkcji roślinnej w systemach gospodarowania ekologicznym, konwencjonalnym i specjalistyczny; gospodarka płodozmianowa, układanie planu nawozowego oraz obliczanie efektywności ekonomicznej upraw nie stanowią dla mnie problemu. Doświadczenie w gospodarstwie rodzinnym specjalizacja w uprawie pszenicy i rzepaku oraz w chowu trzody chlewnej.

Paweł

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy