Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Obsługa komputera (Microsoft Office, Outlook, Internet), urządzeń biurowych i kasy fiskalnej; Znajomość języka angielskiego i francuskiego w stopniu komunikatywnym; Umiejętność pracy w zespole, dobre nawiązywanie kontaktów międzyludzkich, kierowanie zespołem pracowników; Nienaganna organizacja pracy, pracowitość, sumienność w wykonywaniu obowiązków; Prawo jazdy kat. B, własny samochód.


O MNIE

Ornitologia - działalność w Kole Miłośników Ptaków w Katedrze Hodowli Ptaków Użytkowych i Ozdobnych przy Akademii Rolniczej, szczególne zamiłowanie do ptactwa dzikiego. Przyroda, marketing, promocja, moda, muzyka,taniec, turystyka, film.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister Inżynier Zootechnik
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Mgr inż. Zootechnik o specjalizacji Ekologia i Ochrona Zwierząt. W tym samym czasie skośczyłam również 2-letnie Studium Pedagogiczne. Rozwijania posiadanych jużÂ umiejątności w zakresie fakturowania, które nabyłam w firmie Drobimex Posiadam dołwiadczenie w organizacji pracy biurowej w administracji pałstwowej oraz firmie prywatnej, również jako nauczyciel-praktykant, a także w sprzedaży bezpośredniej, kierowaniu i szkoleniu zespołu sprzedażowego, marketingu i promocji.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Agent Ubezpieczeniowy
Firma: Allianz
Obowiązki: Agent ubezpieczeniowy. Specjalizowałam się w ubezpieczeniach komunikacyjnych i majątkowych.
1234 - 1234
Stanowisko: Zootechnik
Firma: Drobimex
Obowiązki: Drobimex -zootechnik - kontrola produktów, żywca hodowlanego i procesów hodowlanych w zakresie hodowli i reprodukcji drobiu, negocjacje handlowe z kontrahentami, obsługa interesantów, prowadzenie i organizacja spraw biurowych, prowadzenie ewidencji komputerowej, dokumentacji i korespondencji z hodowcami oraz z naszymi partnerami z Niemiec. Praca w Zakładzie Wylęgu Drobiu Drobimex Sp. z o.o. w Goleniowie specjalizującym się cyklem wylęgu piskląt brojlerowskich (praca w biurze i na produkcji). Przez pół roku również praca w Dziale Księgowości.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 2000
Region: Zachodniopomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

bystra, łatwo sie uczy, komunikatywna i rozrywkowa osoba zawsze dąży do osiagniecia zamierzonego celu,nigdy sie nie poddaje ciagle sie uczy i nie boi sie wyzwan.

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Stanowisko: kierownik produkcji roślinnej,

umiejętność organizowania pracy i kierowania grupa ludzi na duzym obszarze; znajomość obsługi nowoczesnych maszyn rolniczych i systemów nawigacji satelitarnej GPS, znajomośc języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

* Bogate doświadczenie w sprzedaży oraz budowaniu i zarządzaniu relacjami z kluczowymi klientami. * Umiejętność adaptacji na różnych stanowiskach pracy. Organizacja własnej pracy i wyznaczanie priorytetów. * Pewniejsza i skuteczna negocjacja z kontrahentami dzięki doświadczeniu i wiedzy zdobytej z pracy na kilku stanowiskach,. * Realizacja planów sprzedażowych. Wyznaczanie celów zawodowych oraz duża motywacja do pracy.

Sylwia

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy