Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Zootechnika, specjalność hodowla i użytkowanie zwierząt.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. zootechniki
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zootechnika, specjalność hodowla i użytkowanie zwierząt.

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Dzień dobry. Nazywam sie Andrzej Barvanov. Jestem Ukraincem, ale teraz mieszkam v Polsce. Pracuję w rolnictwe Biała Rawska, do grudnia. Mam 36 lat. Mówię cokolwek po polsku i po angielsku. Czy moglibyście mi pomóc? Chciałbym pracować w Polsce czy Zagranice. Jaku pracu możete mnie polece? Interesuje mnie praca w rolnictwie, producie czy inna. Bardzo dzięki. Moj telefon komórkowy +48661581645, e-maile andrzej.nov@op.pl. Proszę zadzwonić czy napisać mnie.

Andrzej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: Kierownik ds. produkcji roślinnej, Specjalista ds. biomasy,

Podejmę się pracy związanej z zarządzaniem gospodarstwem rolnym, agroturystycznym lub hodowlanym. Moje wykształcenie kierunkowe, zapewnia wysoki profesjonalizm świadczonych przez mnie usług, a wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość podejmowanych się prac. Posiadam wieloletnie doświadczenie w obszarze: upraw roślin energetycznych, tworzenia plantacji oraz przygotowywania niezbędnej infrastruktury. Jestem pasjonatem budownictwa pasywnego, potrafię posiadaną wiedzę teoretyczną przełożyć na praktyczne rozwiązania. Wykonywane przez mnie prace charakteryzują się starannością, terminowością i dbałością o szczegóły. Jestem osobą, kreatywną, dobrze sprawdzającą się w stresogennych sytuacjach, potrafiącą nadzorować pracę licznych zespołów, wyznaczać im cele i koordynować ich osiągnięcie. Do pracy, prócz pasji i zaangażowania wnoszę również uczciwość i lojalność.

Marek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: asystent zootechnika, technik weterynarii, inseminator

Jestem pozytywnie nastawionym do świata i hodowli zwierząt zootechnikiem. Aktualnie prowadzę własną działalność usługową, zajmującą się głównie inseminacją krów oraz profesjonalną korekcją racic. Lubię wyzwania i tak traktuję wszelkie trudności. Posiadam umiejętność pracy w zespole, a organizacja pracy nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Jak na mój młody wiek, posiadam szeroką praktykę związaną z hodowlą bydła zarówno mlecznego, jak i mięsnego. Moje podejście do zwierząt jest łagodne, lecz konsekwentne, przy czym najważniejsze dla mnie jest utrzymanie dobrostanu.

Klaudia

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy