Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Dzień dobry. Pochodzę z wioski. Mam durze doświadczenie przy pracach na gospodarstwach rolnych, ponieważ razem z dziećmi prowadziłam własne gospodarstwo na Ukrainie hodowla bydła ptactwa, (rolnictwo warzywa). W Polsce pracowałam w firmie sprzątającej na myjni (mechanicznej) oraz przy pracach sezonowych (zbieranie truskawek, jabłek, kapusty i t d). Czekam na odpowiedz. Dziękuję. Teł: +48884287399; +48602719032.
Wykształcenie

Wykształcenie: Podstawowe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Wuzki widłowe

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Młody mężczyzna, z dwuletnim doświadczeniem w branży rolniczej, nabytym w Wielkiej Brytanii, przy chowie bydła mlecznego (ok. 350 sztuk). Pracowałem jako dojarz, a także jako operator ładowarek typu "Terex" i "Manitou". Jestem gotów podjąć pracę od zaraz

Mateusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Praca w Państwa firmie wniesie nowe doświadczenia do mojej pracy, a Państwo zyskacie pracownika ambitnego, który bedzie nastawiony na zdobycie jak najlepszych wyników sprzedaży i jak najlepszymi kontaktami z potencjalnymi klientami. Wiem, że praca w tej branży to nie tylko sprzedaż jednorazowa, ale budowanie długotrwałych relacji z Klientami firmy z zagwarantowanym profesjonalnym doradztwem z mojej strony, szybką dostawa zakupionego towaru.Wieloletnia praca w profilu rolniczym pozwoliła mi na zdobycie doświadczenia oraz kontaktów z rolnikami.

Mariola

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: Brygadzista, produkcja roślina; Brygadzista, produkcja zwierzęca; Kierownik produkcji roślinnej; Kierownik produkcji zwierzę

Jestem odpowiedzialnym i kreatywnym 22-latkiem. Zależy mi na stałej pracy, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę. Poza tym jestem osobą, która łatwo przystosowuje się do nowych warunków pracy. Ambitnie i z zaangażowaniem podchodzę do każdego powierzonego mi zadania. Szybko się uczę i nawiązuję kontakty, potrafię negocjować. Poza tym jestem sprawnym kierowcą o kilkuletniej praktyce. Ze swojej strony mogę zapewnić dyspozycyjność, samodzielność i dynamikę w działaniu.

Paweł

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy