Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam. Mam 21 lat posiadam średnie wykształcenie rolnicze,obecnie poszerzam swa wiedze poprzez nauke w policealnej szkole weterynarii w trybie zaocznym 2-letnim .Jestem osobą pochodzacą z gosopodarswa rolnego dlatego w dużej części wiem na czym polega praca w rolnictwie.Posiadam prawo jazdy kat.B oraz T.
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik
Nazwa szkoły: Policealna szkoła weterynarii.
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Umiejątność wykonywania podstawowych zabiegów weterynaryjnych u trzody chlewnej oraz bydła.Rozpoznawanie chorób i leczenie.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik
Nazwa szkoły: Technikum Rolnicze

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik przy produkcji zwierzecej.
Firma: Prywatne gospodarstwo rolne.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Aktualnie student Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa na kierunku Rolnictwo europejskie oraz na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt na kierunku Zootechnika. Odbyta praktyka w Holenderskich zakładach zajmujących się produkcją roślinną. Pochodzę ze wsi więc praca w rolnictwie nie jest mi obca. Ponadto znam obsługę komputera (środowisko Windows, aplikacje internetowe, pakiet Office), znam język angielski, niemiecki, rosyjski: wszystkie na poziomie podstawowym. Posiadam prawo jazdy kat. B. Jestem osobą towarzyską, potrafiącą pracować w grupie, potrafię być kreatywny i nie boję się nowych wyzwań.

Jakub

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Znam maszyny rolnicze i pracowałem przy nich. w tej chwil pracuje w dziale części zamiennych firmy JOHN DEERE a wczesniej pracowałem w firmie CLAAS.

Ryszard

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Jestem osobą obowiązkową, skrupulatną i ambitną. Byłem członkiem Naukowego Koła Hodowców Trzody Chlewnej UWM w Olsztynie. Posiadam własne gospodarstwo rolne, tak więc mam praktyczne umiejętności w prowadzeniu produkcji roślinnej i zwierzęcej.Potrafię przenosić najnowsze zalecenia na grunt praktyczny. Poza tym znam dobrze problematykę rolnictwa i agrobiznesu.

Mateusz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy