Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam. Mam 21 lat posiadam średnie wykształcenie rolnicze,obecnie poszerzam swa wiedze poprzez nauke w policealnej szkole weterynarii w trybie zaocznym 2-letnim .Jestem osobą pochodzacą z gosopodarswa rolnego dlatego w dużej części wiem na czym polega praca w rolnictwie.Posiadam prawo jazdy kat.B oraz T.
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik
Nazwa szkoły: Policealna szkoła weterynarii.
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Umiejątność wykonywania podstawowych zabiegów weterynaryjnych u trzody chlewnej oraz bydła.Rozpoznawanie chorób i leczenie.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik
Nazwa szkoły: Technikum Rolnicze

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik przy produkcji zwierzecej.
Firma: Prywatne gospodarstwo rolne.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Posiadam wyższe wykształcenie rolnicze i bogate doświadczenie jako doradca w rolnictwie i w sprzedaży środków produkcji dla rolnictwa. Jestem w pełni dyspozycyjny i gotowy na zmianę miejsca zamieszania w razie potrzeby

Zbigniew

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Szanowni Państwo, poszukuję wszelkiej pracy biurowej jak również biurowo-fizycznej. Posiadam wykształcenie wyższe rolnicze oraz studia podyplomowe z zakresu jakości żywności i żywienia człowieka. Posiadam doświadczenie z zakresu przetwórstwa spożywczego jak również przez ostatnie 1,5 roku byłem asystentem zarządu do spraw rolnych w 800 hektarowym gospodarstwie o profilu zwierzęco-roślinnym. Zajmowałem się zarówno jego rozwojem jak i prowadzeniem analiz. Poszukuję pracy na pełen etat w Polsce. Posiadam czynne prawo jazdy kategorii B.

Adrian

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

W chwili obecnej pracuje w firmie -RESO Europa Service Sp. z o.o. Firma RESO jest generalnym przedstawicielem w Polsce Towarzystwa Ubezpieczeniowego -BTA Insurance Company SE z siedzibą w Rydze. Do moich obowiązków należy głównie prowadzenie sekretariatu Spółki, współpraca z Zarządem i innymi Departamentami, udzielanie informacji ubezpieczeniowych oraz obsługa gości i klientów. Dotychczasowe stanowisko nauczyło mnie umiejętności organizowania sobie pracy oraz współdziałania w zespole, a także samodzielności w podejmowaniu decyzji oraz poczucia odpowiedzialności.

Katarzyna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy