Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą chętną do pracy, potrafiącą słuchać i szybko się uczącą. Praca w środowisku akademickim pozwoliła mi na nabycie umiejętności stałego rozwijania się oraz rzetelnego i dokładnego wykonywania powierzonych zadań.


O MNIE

Biegła obsługa komputera, w tym pakiet MS Office oraz Statistica 10.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Studia wyższe ukośczone na kierunku Biotechnologia ze specjalnością Agrobiotechnologia. Odbyte kursy dotyczące nauk przyrodniczych w tym m. in. rolnictwo, mikrobiologia, technologia żywności, biotechnologia żywności, biologia molekularna, nasiennictwo, szczegółowa i ogólna uprawa roślin. Od pażdziernika 2013 roku uczestnik studiów doktoranckich w dyscyplinie Agronomia na Uniwerytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Członek Polskiego Towarzystwa Fitopatologicznego Oddział w Bydgoszczy.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: pracownik techniczny/ laborant
Firma: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
Obowiązki: Opowiedzialny za przeprowadzanie doświadczeń polowych dotyczących wpływu środków ochrony roślin na ograniczanie patologicznych dla zbóż grzybów mikroskopowych takich jak m. in. Rhizoctonia spp, Fusarium spp, Phoma spp. Dokonywanie oznaczeń laboratoryjnych dotyczących cech jakościowych ziarna zbóż. Analizy biochemiczne enzymów odpowiedzialnych za reakcję organizmów roślin na obecność patogenów. Analizy molekularne real-time PCR dotyczące ilościowego oznaczenia DNA grzybów strzępkowych w ziarnie.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Laborant,
Wynagrodzenie: do ustalenia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Niedawno ukończyłam studia magisterskie na kierunku rolnictwo, specjalizacja rośliny na Uniwersytecie Rolniczo-Mechanicznym w Tallahassee, USA. Mam również tytuł magistra inżyniera ochrony środowiska. Posiadam szeroką wiedzę na temat hodowli roślin rolniczych, nasiennictwa jak i ochrony środowiska. Jestem osobą obowiązkową i pracowitą. Bardzo szybko się uczę.

Iwona

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jako absolwentka zootechniki jestem przygotowana do pracy związanej z produkcją zwierzęcą. Z chęcią podejmuje nowe wyzwania i ambitnie dążę do osiągania wyznaczonych celów. Potrafię bardzo dobrze organizować swój czas, jestem osobą aktywną i chętną do działania. Z łatwością nawiązuję kontakty z ludźmi. Dwukrotnie organizowałam Towarzyskie Zawody Jeździeckie, zajmuję się redagowaniem strony internetowej prowadzonego klubu jeździeckiego.

Sylwia

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: każda

Jestem młodą i energiczną osobą. Lubię wyzwania i ciężką pracę, jestem komunikatywny i łatwo nawiązuje kontakty.Ponadto jestem dyspozycyjny.

Tomasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy