Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą sympatyczną i ambitną.Dążę do wyznaczonego celu konsekwentnie.Cenię sobie prawdomówność i szczerość.


O MNIE

Fotografia przyrodnicza oraz tworzenie filmów o tematyce łowiecko-przyrodniczej.Lubię piesze i rowerowe wędrówki,turystyka górska,jeśli chodzi o sport to siatkówka.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek:Zootechnika;specjalność:Hodowla Zwierząt,specjalizacja:Chów i Hodowla Zwierząt Amatorskich i Wolnożyjących.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek:zootechnika,specjalność:Hodowla Zwierząt
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Akademia Słowa w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kurs jąz.angielskiego.
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące im.Emilii Sczanieckiej w Pniewach
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Uzyskanie wyksztaścenia średniego.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Specjalista ds.żywienia zwierząt-indyk
Firma: Agrifirm Polska Sp. z o.o.,Szamotuły
Obowiązki: Profesjonale doradztwo z zakresu chowu i hodowli oraz żywienia indyków indyków.Aktywne pozyskiwanie klientów.Podtrzymywanie kontaktów handlowych z gospodarstwami hodowlanymi na podległym terenie.Przygotowywanie ofert handlowych.Nadzorowanie realizacji zamówień.Udział w budowaniu i realizacji założeń firmy.
1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik ferm indyczych
Firma: Bomadek Sp.z o.o.,Trzebiechów
Obowiązki: Nadzór i organizacja 4 ferm indyków.Nadzorowanie pracy pracowników fizycznych.Planowanie,organizowanie i koordynacja procesu hodowli(między innymi żywienie,profilaktyka,profilaktyka weterynaryjna).Kierowanie procesami pomocniczymi w zakresie logistyki:dostawy,zbyt stada.Zaopatrywanie ferm w niezbędne artykuły(środki czystości,odzież ochronna).Analiza i raportowanie odpowiednich wskażników stada.
1234 - 1234
Stanowisko: pracownik fizyczny przy zakładaniu ogrodów
Firma: Ogrody odnowa,Kórnik
Obowiązki: Prace techniczne oraz porządkowe podczas procesu zakładania ogrodów.
1234 - 1234
Stanowisko: sprzedawca w sklepie zoologicznym
Firma: Hera Plus P.H.U.,Poznań
Obowiązki: Obsługa klienta.Doradztwo w zakresie żywienia zwierząt domowych(psy,koty oraz mała egzotyka-gady,płazy,ryby akwariowe).Opieka i pielęgnacja zwierząt w sklepie zoologicznym.Realizacja zamówień.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktyka zawodowa w Gospodarstwie Rolnym w Orkowie(woj.wlkp.)
Firma: Gospodarstwo Rolne Orkowo
Obowiązki: Opieka i karmienie trzody chlewnej.Uczestnictwo w zabiegach weterynaryjnych.Prace porządkowe na terenie gospodarstwa.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem zootechnikiem, obecnie oczekuję na obronę pracy magisterskiej. Moją specjalizacją jest żywienie zwierząt. Odbyłam praktyki zawodowe na fermie brojlerów kurzych oraz w stadninie koni.Poszukuję pracy związanej z kierunkiem moich studiów. Moje zalety to uczciwość, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Dzień dobry. Pochodzę z wioski. Mam durze doświadczenie przy pracach na gospodarstwach rolnych, ponieważ razem z dziećmi prowadziłam własne gospodarstwo na Ukrainie hodowla bydła ptactwa, (rolnictwo warzywa). W Polsce pracowałam w firmie sprzątającej na myjni (mechanicznej) oraz przy pracach sezonowych (zbieranie truskawek, jabłek, kapusty i t d). Czekam na odpowiedz. Dziękuję. Teł: +48884287399; +48602719032.

Olha

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Posiadam dużą wiedzę oraz doświadczenie w branży rolniczej. Od dziecka pracowałam w gospodarstwie rolnym rodziców, co pozwoliło mi zapoznać się z rolnictwem od strony praktycznej. Swoją wiedzę pogłębiałam studiując na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie na kierunku Ogrodnictwo z marketingiem. Umożliwiło mi to szersze zapoznanie się z działami rolnictwa takimi jak: sadownictwo, warzywnictwo, rośliny ozdobne, szkółkarstwo, genetyka roślin oraz marketing i ekonomia rolna. Dodatkowo ukończyłam szkolenie pt.: -Minimalne wymogi wzajemnej zgodności oraz bezpieczeństwo i higiena pracy w gospodarstwie rolnym organizowane przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie. Cechami charakteru doskonale odzwierciedlającymi moją osobę są: - pracowitość - kreatywność - wysoka kultura osobista - umiejętność pracy w zespole - komunikatywność i odpowiedzialność Poszukuję pracy, która umożliwiłaby mi dalszy rozwój oraz zdobycie większego doświadczenia w ramach ukończonego kierunku studiów.

Barbara

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy