Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą sympatyczną i ambitną.Dążę do wyznaczonego celu konsekwentnie.Cenię sobie prawdomówność i szczerość.


O MNIE

Fotografia przyrodnicza oraz tworzenie filmów o tematyce łowiecko-przyrodniczej.Lubię piesze i rowerowe wędrówki,turystyka górska,jeśli chodzi o sport to siatkówka.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek:Zootechnika;specjalność:Hodowla Zwierząt,specjalizacja:Chów i Hodowla Zwierząt Amatorskich i Wolnożyjących.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek:zootechnika,specjalność:Hodowla Zwierząt
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Akademia Słowa w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kurs jąz.angielskiego.
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące im.Emilii Sczanieckiej w Pniewach
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Uzyskanie wyksztaścenia średniego.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Specjalista ds.żywienia zwierząt-indyk
Firma: Agrifirm Polska Sp. z o.o.,Szamotuły
Obowiązki: Profesjonale doradztwo z zakresu chowu i hodowli oraz żywienia indyków indyków.Aktywne pozyskiwanie klientów.Podtrzymywanie kontaktów handlowych z gospodarstwami hodowlanymi na podległym terenie.Przygotowywanie ofert handlowych.Nadzorowanie realizacji zamówień.Udział w budowaniu i realizacji założeń firmy.
1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik ferm indyczych
Firma: Bomadek Sp.z o.o.,Trzebiechów
Obowiązki: Nadzór i organizacja 4 ferm indyków.Nadzorowanie pracy pracowników fizycznych.Planowanie,organizowanie i koordynacja procesu hodowli(między innymi żywienie,profilaktyka,profilaktyka weterynaryjna).Kierowanie procesami pomocniczymi w zakresie logistyki:dostawy,zbyt stada.Zaopatrywanie ferm w niezbędne artykuły(środki czystości,odzież ochronna).Analiza i raportowanie odpowiednich wskażników stada.
1234 - 1234
Stanowisko: pracownik fizyczny przy zakładaniu ogrodów
Firma: Ogrody odnowa,Kórnik
Obowiązki: Prace techniczne oraz porządkowe podczas procesu zakładania ogrodów.
1234 - 1234
Stanowisko: sprzedawca w sklepie zoologicznym
Firma: Hera Plus P.H.U.,Poznań
Obowiązki: Obsługa klienta.Doradztwo w zakresie żywienia zwierząt domowych(psy,koty oraz mała egzotyka-gady,płazy,ryby akwariowe).Opieka i pielęgnacja zwierząt w sklepie zoologicznym.Realizacja zamówień.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktyka zawodowa w Gospodarstwie Rolnym w Orkowie(woj.wlkp.)
Firma: Gospodarstwo Rolne Orkowo
Obowiązki: Opieka i karmienie trzody chlewnej.Uczestnictwo w zabiegach weterynaryjnych.Prace porządkowe na terenie gospodarstwa.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

CURICULLUM VITAE Imię i nazwisko:Julita Dzienniak Data ur. 02.05.1979 Adres: Cieśle Małe 11/2 Tel:664-821-683 Wykształcenie:ZSZZ nr2 we Wrześni Specjalizacja:sprzedawca praktyki i staże: 1993-1997 GS SCH PYZDRY(SPRZEDAWCA) 1998-1999 WŁ.DZIAŁ.GOSP.WSZEMBÓRZ 2000-2002 BAR ZAJAZD BORZYKOWO 2010 INTERMARCHE WRZEŚNIA(KIEROWNIK DZIAŁU WARZYWA OWOCE) 2010HOTEL SZABLEWSKI/ŚR.WIELKOPOLSKA 2012 ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH OBSŁUGA KASY FISKALNEJ,WYKLADANIE TOWARU,OBSŁUGA KLIENTA,UMIEJETNOŚĆ PRACY W ZESPOLE. CERTYFIKATY I SZKOLENIA: MINIMUM SANITARNE,KURS PEDAGOGICZNY

Julita

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Praca w Państwa firmie wniesie nowe doświadczenia do mojej pracy, a Państwo zyskacie pracownika ambitnego, który bedzie nastawiony na zdobycie jak najlepszych wyników sprzedaży i jak najlepszymi kontaktami z potencjalnymi klientami. Wiem, że praca w tej branży to nie tylko sprzedaż jednorazowa, ale budowanie długotrwałych relacji z Klientami firmy z zagwarantowanym profesjonalnym doradztwem z mojej strony, szybką dostawa zakupionego towaru.Wieloletnia praca w profilu rolniczym pozwoliła mi na zdobycie doświadczenia oraz kontaktów z rolnikami.

Mariola

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Doświadczenie w branży żywieniowej zdobyłem pracując przy analityce pasz na stanowisku laboranta w Katedrze Żywienia Zwierząt i Gospodarki Paszowej na Uniwersytecie Przyrodniczym im. A. Cieszkowskiego w Poznaniu, równocześnie kończąc studia uzupełniające magisterskie na wydziale Zootechnika, kierunek Hodowla Zwierząt w.w.Uniwersytetu ,broniąc pracy magisterskiej pt. Zastosowanie kwasu-beta-hydroksy-betametylomasłowego w żywieniu kurcząt rzeźnych. Mam doświadczenie w pracy ze zwierzętami gospodarskimi i amatorskimi oraz w obsłudze podstawowych programów komputerowych optymalizujących mieszanki paszowe. Chciałbym dalej rozwijać się zawodowo i naukowo właśnie w tym kierunku. W odczuciu moim, i zgodnie z opinią moich przełożonych jestem osobą kreatywną, pracowitą i chętną do zdobywania oraz poszerzania wiedzy i zapewniam że bardzo szybko zdobędę brakujące doświadczenie.

Michał

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy