Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem młodym mężczyzną w tym roku skończyłem studia rolnicze i uzyskałem tytuł inżynierski. Obecnie poszukuję pracy w sektorze rolniczym ponieważ bardzo mnie to interesuje. Z rolnictwem jestem związany od najmłodszych lat i z tą branżą chciałbym związać swoją przyszłość. Posiadam wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu hodowli zwierząt jak i uprawy roślin.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynierski
Nazwa szkoły: UWM Olsztyn
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ukośczyłem kierunek Rolnictwo Europejskie ponadto odbyłem praktyką 6-miesiączną na dużym gospodarstwie rolnym oraz 3-miesiączną praktyką w Niemczech także na gospodarstwie rolnym

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Jestem młody energiczny umiem jeżdzić ciągnikiem i obsługiwać maszyny rolnicze nie boje się wyzwań .

Bartosz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: Doradca ds Żywienia

Jestem osobą otwartą, sumienną i pracowitą. Szukam pracy, która dawałaby mi satysfakcję, doświadczenie oraz pomogła pogłębić swoje zainteresowania. Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego kierunku Zootechnika, a obecnie studiuje na Uniwersytecie Adama Mickiewicza na kierunku Socjologia. Posiadam wiedza z zakresu nauk zootechnicznych zdobytą podczas studiów. Ponadto nie mam żadnych problemów z obsługo komputerów, bardzo szybko uczę się nowych rzeczy, oraz mocno angażuję w wykonywaną pracę. Jestem osobą elastyczną, dlatego nie boje się wszelkich wyzwań.

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Jako osoba sumienna, obowiązkowa, zorientowana na działanie i osiąganie skutecznych efektów w pracy mogę przyczynić się do realizacji Państwa potrzeb i osiągnięć związanych z funkcjonowaniem firmy. Chętnie podejmuję nowe wyzwania, czego przykładem są liczne wyjazdy zagraniczne, a moje zdolności komunikatywne i organizacyjne pozwalają mi na skuteczną współpracę w zespole, a także realizację indywidualnych działań.

Sławomir

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy