Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osoba sumienną, odpowiedzialną, zadania powierzane mi przez kogoś do wykonania staram się wykonywać z pełnym zaangażowaniem, najlepiej, jak potrafię. Ponadto jestem osobą punktualną, można na mnie polegać jeśli chodzi o sprawy organizacyjne. Natomiast jeśli chodzi o umiejętności to rolnictwo jest kierunkiem, który ukończyłam blisko rok temu i jest to kierunek, który wybrałam nieprzypadkowo. Urodziłam się bowiem i przez 20 lat mieszkałam na wsi, moi rodzice prowadzą gospodarstwo rolne, stąd też taki wybór. Ponadto chemia, biologia czy fizyka to dziedziny, które nigdy nie sprawiały mi problemu, takie, które zawsze chętnie zgłębiałam, a kierunek, który ukończyłam oparty był głównie na tychże przedmiotach.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołśćtaja w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek-Rolnictwo Specjalizacja-Agroekonomia

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: może być płaca minimalna
Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

My main skills are: quick learner, problem solving, good communicator, adaptability, analytical & critical thinking, ability to work in multicultural groups.

Miguel

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Jestem osobą ambitną, energiczną, łatwo nawiązuję kontakty. Potrafię maksymalnie wykorzystywać czas na powierzone zadania poprzez wcześniejsze zaplanowanie planu pracy.

Rafał

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Poszukuję pracy jako zootechnik/specjalista ds hodowli zwierząt/specjalista ds. rozrodu zwierząt/technik weterynarii/biotechnolog. Chętnie podejmę pracę w placówkach naukowych. Jestem dyspozycyjna i posiadam prawo jazdy kat B.

Anna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy