Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Z zawodu jestem weterynarzem,mam 14latnie doswidczennia w tej prace.Glowno lekuwalem zwienzet gospodarski.W roku2006 zapoczontkowal osobową biznes,spoczontku to byla sklarnia, po temu,prygotowannie produkcii ryb i nadannie poslug rybolowieckich .W zimie zajmowal sie prygotowanniem trofejow lowieckich lyb prezentow o lowieckich tematach.Wszystko co stosuwalo sie potrzeb sprawy robilem bez pomocy.Z wszystkiego tego nauczilem sie sprawam budowlanym,teslarskim,spawaczim oraz sztukam plastycznym.W ciągu 10lat prowadzil spolptacy z 17sklepami,gdze sprędawali moj prodykt.Teraz pszez sytuacju w Ukrainie,prowadzennie biznesu stratylo sens.Kiedy Panstwo potrzebuje pracownika lub specjalista o jakosti wysze zaznaczonych,prosche pamientac o mojei kandydaturze.Mam otwartą wizę,nelegalno pracować nie będze,zakony Polski ne poryszam.Pozdrawiam


O MNIE

Sport(mam tytul),historja(period Skifii),opowiedki w st.Dżeka Londona,mysliwstwo,lovy ryb,kucharzstwo,grafika,modelewanije plastyczne.

Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Kamjanec-Podilskyj radgosp-technikum
Nazwa szkoły: weterynarija
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Terapija,chirurgija,hinekologja,epizootologja,parazytologja,sanepid kontrola.zootechnija,inseminacija.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: bizness osobową
Firma: prywtnyj pidpryjemec Lebid Witalij PetrowyczN244243 AAB
Obowiązki: Otrzymal umiejnosc prawidlowego oceniwania uspesznosti spraswy zaleznie od personalu,ijc do celu nezaleznie od wlasny potrzeb,pracowac nezaleznie od stresu,uczyc sie nowomu nezaleznie od skladnosci,a zaleznie od potrzeb,cenic ludzi-ktyrzy prawdziwo jest ludzi
1234 - 1234
Stanowisko: mlodszy weterynarny specjalist
Firma: Uzondkowa Weterynarna Uprawa w Teofipoli
Obowiązki: Kontrola za sanepidstanom zwięzet,wakcynacji,lekarska sprawa.Udoskomalil umiejnosti lekarzski,nauczil sie organizacji prowadzennia efektywnych prac z uczenstiem nadzorowanych pracownikamow,nauczyl sie prawydlowomy prowadzenni technologji prodykcji mleczną i miejsna
1234 - 1234
Stanowisko: weterynarzny lekarz
Firma: Gosp.rolnice"Bogdaniwske"
Obowiązki: praktyczne stosuwannie teorii edukacji.Prowadzil kontrola za zdrowją i lekowannie360krow,300-320 bydla miejsne,okolo80 gol.remontowy molodniak,46 koni,160-180owcy.Pierwszy rok pracowal jako intern.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: 1750-3000 zaleznie od warunkiw pracy,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Jestem studentem IV roku Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, na wydziale Inżynierii Produkcji i Energetyki. Chciałbym swoją przyszłość związać z mechanizacją rolnictwa co umożliwiają mi obecne studia. Dotychczas miałem możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju kursach szkoleniowych, które obejmował program nauczania jak również uczestnictwa na zajęciach nieobowiązkowych (kołach naukowych). Nie są mi także obce kwestie związane z elektrotechniką elektroniką oraz obsługą komputera, pomaga mi w tym znajomość języków niemieckiego i angielskiego.

Grzegorz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rolniczego im.Hugona Kołłątaja w Krakowie,o specjalizacji Agroekologia i ochrona roślin. Moje zainteresowania i umiejętności w dużym stopniu są związane z moim wykształceniem. Przez czas trwania studiów zdobyłam doświadczenie w swoim zawodzie, odbywając praktyki w Ogrodzie Botanicznym w Krakowie, a także w Przedsiębiorstwie Ogrodniczym "Krokus". Jednakże wiem,że nie chciałabym tylko na nich poprzestać. Wręcz przeciwnie, chciałabym w dalszym ciągu rozwijać i poszerzać swoje umiejętności, oraz zdobyć nowe doświadczenie np. w Marketingu w Ogrodnictwie, jak również w sprzedaży Środków Ochrony Roślin oraz w dziedzinie BHP i Ochrony Środowiska. Jestem osobą ambitną, sumienną, lubiącą podejmować nowe wyzwania zawodowe.

Justyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: agronom,zootechnik,kierownik produkcji zwierzęcej - roślinnej, kontroler jakości, zarządca gospodarstwa

Sumienny,uczciwy,poważnie podchodzący do obowiązków. Obecnie pracuję w Krajowym Związku Spółdzielni Mleczarskich. Posiadam uprawnienia lustracyjne nadane przez Krajową Radę Spółdzielczą.

Zbigniew

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy