Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jeastem młodym rolnikiem.Posiadam średnie wykształcenie w zawodzie Technik Rolnik o specjalności:uprawa roślin,hodowla zwierząt.Mam umiejętność szybkiego uczenia się,jestem punktualny,angażuje się w wykonywaną pracę,jestem odporny na stres.Posiadam prawo jazdy kat.B.iT.,Uprawnienia konkombajnisty,Operatora Koparko-Ładowarki.Zajmowałem się żywieniem bydła mlecznego,obsługowałem ładowarkę JCB,jeżdże na traktorach.


O MNIE

Zainteresowania:Motoryzacja,maszyny rolnicze,rolnictwo i postęp rozwijający się w tym dziale.

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik-Rolnik ospecjalności uprawa roślin,hodowla zwierząt
Nazwa szkoły: Technikum rolnicze w Pasśćku
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Uprawa roślin,hodowla zwierząt.Prawo jazdy kat.BiT.,Uprawnienia kombajnisty,Operator Koparko-Ładowarki.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Właściciel gospodarstwa
Firma: Gospodarstwo Rolne Pisarek Wojciech i Teresa
1234 - 1234
Stanowisko: Traktorzysta,żywienie bydła mlecznego
Firma: C.OLSEN FARMS SP. ZO.O RYDZÓWKA
Obowiązki: Obsługa:ładowarki JCB,traktorów,paszowozu KENNEN,poszerzyłem wiadomości na temat nowoczesnego żywienia bydła mlecznego


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Prowadziłem w życiu dwie działalności gospodarcze, od urodzenia pracuję w rodzinnym gospodarstwie rolnym specjalizującym się w chowie krów mlecznych (w sumie 100 sztuk) co świadczy o tym, iż jestem odpowiedzialny, samodzielny, pracowity oraz dyspozycyjny. Ponadto łatwo nawiązuję kontakty i umiem odnaleźć się w każdej sytuacji

Dominik

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Ukończyłem Liceum Ogólnokształcące w Nowym Dworze Mazowieckim o profilu lingwistycznym ( rozszerzony język niemiecki i angielski). W 2003r. podjąłem studia na Wydziale Leśnym w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W trakcie studiów zdobyłem wiedzę m. in z zakresu matematyki, statystyki, ekonometrii, systemów informacji przestrzennej ( ArcGis) oraz rozwinąłem zdolność analitycznego myślenia. Dyplom inżyniera leśnika uzyskałem w roku 2008. W celu praktycznego pogłębiania swojej wiedzy odbyłem roczny staż w Nadleśnictwie Wipsowo (RDLP w Olsztynie), w trakcie którego poza praktycznym przygotowaniem zawodowym, posiadłem umiejętność interpretacji zgromadzonych danych oraz ich opracowania z zastosowaniem programów projektowych i sprzedażowych(ArcGis, Exel, Statistica, SubiektGT). Jestem osobą komunikatywną, bardzo szybko aklimatyzującą się w nowym otoczeniu. Potrafię sprawnie pracować w sytuacjach stresowych, poważnie traktuję wykonywaną pracę i sumiennie wywiązuję się z powierzonych mi obowiązków. Uchodzę za osobę zgodnie współpracującą w większym zespole pracowników. Moim atutem jest również dyspozycyjność, dokładność, dbałość o szczegóły i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Lubię pracować z ludźmi, a dzięki wyniesionej z rodzinnego domu, wysokiej kulturze osobistej, łatwo nawiązuje kontakt z nowopoznanymi osobami.

Łukasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Stanowisko: pracowink techniczny DDD asystent

Jestem lekarzem weterynarii.Pracowałem w Zakładzie farmakologii UW-M Olsztyn.Następnie prowadziłem własną działalność gospodarczą.Po jej zakończeniu odbyłem wielomiesięczny staż w celu przywrócenia praw wykonywania zawodu.Chętnie przyjmę prace na stanowisku technicznym.Jestem dyspozycyjny i zaangażowany w pracę.Latwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich jest moim atutem.Umiejętnie posługuję się programami komputerowymi.

Maciej

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy