Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam serdecznie Jestem młodą studentką, z pasją ktorą jest rolnictwo i swoją przyszłość z nim wiąże. Mam ambicje, szukam pracy, gdzie będę pełna satysfakcji i spełniona w pracy, ponieważ praca to nasz drugi dom. Kocham zwierzęta, krówki cielaczki, koty i psy, hoduję nawet 12 królików. Myślę,że jestem osobą komunikatywną, lubię wyzwania. Ostatnio pracowałam w vipszkolenia.pl jako doradca klienta biznesowego, gdzie poznałam mnóstwo technik sprzedaży. Znajomi twierdzą, że jestem osobą godną zaufania- odpowiedzialną, racjonalnie myślącą o życiu oraz budowaniu swojej przyszłości, punktualną i samozdyscyplinowaną. Posiadam samochód BMW , umiem zmienić płyny,oleje i sprawia mi przyjemność praca fizyczna. Lubię prowadzić auto :-)
Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: wyższa szkoła agrobiznesu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Agrobiznes
1234 - 1234
Nazwa szkoły: 4LO

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: doradca klienta biznesowego
Firma: vipszkolenia.pl
Obowiązki: Etyczny praktyk wywierania wpływu


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Podlaskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Obecnie jestem studentem ostatniego roku Techniki Rolniczej i Leśnej w warszawskiej SGGW. Przez cały okres studiów aktywnie działałem w Akademickim Stowarzyszeniu Katolickim "SOLIDEO", przez dwa lata kierowałem sekcją PR koła terenowego przy SGGW. Jestem kontaktowy, zorganizowany i zdyscyplinowany. Wyznaczam sobie cele i dążę do ich realizacji. Potrafię pracować w zespole, a również zorganizować i pokierować grupą ludzi. Praktyka zawodowa była dla mnie lekcją i doświadczeniem porównania wiedzy teoretycznej z praktyczną oraz formą kształtowania własnej osobowości.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Jestem osobą kreatywną, lubię nowe wyzwania. Potrafię nawiązywać i lubię kontakt z ludźmi. Dokonale radzę sobie zarówno na samodzielnych stanowiskach pracy jak i ze współpracą z zespołem. Jestem osobą dyspozycyjną i otwartą. Potrafię z zaangażowaniem rozwiązywać problemy. Bardzo chętnie i szybko zdobywam nowe umiejętności oraz niezbędną wiedzę. Posiadam praktyczną oraz teoretyczną wiedzę z zakresu hodowli zwierząt oraz uprawy roślin nabytą w okresie stdiów rolniczych ukończonych dyplomem. Jestem zorientowana w aktualnej sytuacji rolników, dotyczących ich przepisów, środków pomocowych oraz instytucji wspierających i współpracujących z rolnictwem. Posiadam prawo jazdy kat. B, biegle obsługuję komputer(pakiet MS Office)oraz programy użytkowe, posiadam dostęp do systemu LEX, znam dwa języki obce.Mam nadzieję, że moje umijętności i wiedza okażą się zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Dorota

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Jestem studentka drugiego roku Zdrowia Publicznego, specjalizacja Ochrona Zdrowia. Dodatkowo posiadam prawo jazdy kat B

Patrycja

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy