Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Przebojowa, nie bojąca się nowych wyzwań młoda kobieta. Komunikacja interpersonalna nie jest dla mnie żadnym problemem, jestem osobą asertywną potrafię wyrazić swoje zdanie , nie obrażając nikogo. Z łatwością nawiązuję kontakty, i z łatwością je utrzymuję. Celem zawodowym jest praca w rozwijającej się firmie, która pozwoli mi się rozwijać, i wykorzystywać już zdobytą wiedzę. Córka zaradnego, i osiągającego sukcesy Przedstawiciela Handlowego także w branży rolniczej, to od Niego nauczyłam się wszystkiego, to dzięki Niemu wiem jak łatwo nawiązywać kontakty z ludźmi!


O MNIE

Języki język angielski : kominukatywny język niemiecki : podstawowy Umiejętności Programy Ms Office oraz obsługa urządzeń biurowych umiejętność dostosowania się do zmian i otoczenia umiejętność pracy w zespole zdolności interpersonalne (umiejętność budowania i utrzymywania kontaktów) etyka pracy samodzielność w działaniu umiejętność myślenia przestrzennego oraz kreatywność Atuty zdolność pracy pod presją jestem osobą komunikatywną ,dynamiczną w działaniu wyróżnia mnie punktualność jestem osobą asertywną Hobby podróże,motoryzacja,literatura

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Znajomość Języków:

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Usług Kosmetycznych
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Policealnych
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności:
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Agrobiznesu
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnoksztaścących nr.7 w Łomży
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: â?˘organizowanie i wykonywanie prac związanych z produkcją roślinną i zwierzącą â?˘organizowanie i wykonywanie prac związanych z przetwórstwem spożywczym, usługami i handlem; â?˘organizowanie i wykonywanie prac związanych z produkcją roślinną i zwierzącą; â?˘przygotowanie pomieszczeł dla zwierząt hodowlanych; â?˘prowadzenie marketingu i sprzedaży produktów rolniczych i spożywczych; â?˘analizowanie popytu, podaży i cen artykułów rolno-spożywczych; â?˘pobudzanie rozwoju przedsiąbiorczości na obszarach wiejskich; â?˘organizowanie alternatywnych rodzajów działalności podmiotów sfery agrobiznesu; â?˘prowadzenie dokumentacji przedsiąbiorstwa w agrobiznesie; â?˘rozpoznawanie i ocenianie opłacalności działalności produkcyjnej, usługowej i handlowej w dziedzinie agrobiznesu.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Kasjer - sprzedawca
Firma: Rossman Łomża
Obowiązki: •obsługa klienta , pomoc w doborze odpowiednich kosmetyków •dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów na półkach , oraz sprawdzanie dat ważności •dbanie o wygląd i estetykę sklepu •dbanie o nienaganny wygląd własny
1234 - 1234
Stanowisko: Referent ds.sprzedaży
Firma: Polska Grupa farmaceutyczna
Obowiązki: •telefoniczna obsługa klienta •obsługa komputera oraz urządzeń biurowych •współpraca z aptekami •sprzedaż produktów promocyjnych •sprzedaż produktów nieobjętych promocją •informowanie o dostępności produktów •informowanie o aktualnych promocjach •dbanie o wizerunek firmy •dbanie o nienaganny wygląd własny
1234 - 1234
Stanowisko: Recepcjonistka
Firma: Studio Modelowania Sylwetki Activ
Obowiązki: •obsługa klienta •dbanie o wygląd i estetykę studia •obsługa urządzeń do ćwiczeń •obsługa komputera oraz urządzeń biurowych •dbanie o odpowiednią ekspozycję kosmetyków i towarów na półkach •dbanie o nienaganny wygląd własny
1234 - 1234
Stanowisko: praktykantka
Firma: Brtal-Rol Nowogród


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Podlaskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Stanowisko: lub doradca żywieniowy

Student trzeciego roku zootechniki na SGGW. Urodziłem się i mieszkam na wsi, razem z ojcem prowadzimy małe gospodarstwo rolne o profilu produkcji mlecznej. Obsługa maszyn rolniczych nie jest mi obca. Jestem pracowity i uczciwy.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Jestem osobą kreatywną, lubię nowe wyzwania. Potrafię nawiązywać i lubię kontakt z ludźmi. Dokonale radzę sobie zarówno na samodzielnych stanowiskach pracy jak i ze współpracą z zespołem. Jestem osobą dyspozycyjną i otwartą. Potrafię z zaangażowaniem rozwiązywać problemy. Bardzo chętnie i szybko zdobywam nowe umiejętności oraz niezbędną wiedzę. Posiadam praktyczną oraz teoretyczną wiedzę z zakresu hodowli zwierząt oraz uprawy roślin nabytą w okresie stdiów rolniczych ukończonych dyplomem. Jestem zorientowana w aktualnej sytuacji rolników, dotyczących ich przepisów, środków pomocowych oraz instytucji wspierających i współpracujących z rolnictwem. Posiadam prawo jazdy kat. B, biegle obsługuję komputer(pakiet MS Office)oraz programy użytkowe, posiadam dostęp do systemu LEX, znam dwa języki obce.Mam nadzieję, że moje umijętności i wiedza okażą się zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Dorota

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Młody,energiczny,pracowity o wysokiej kulturze osobistej i miłej aparycji,potrafiący pracować samodzielnie.Posiadam doświadczenie w prowadzeniu samochodu i doskonale znam środowisko wiejskie.

Krzysztof

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy