Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Najbardziej mobilizuje mnie do pracy satysfakcja z efektu. Kiedy mogę zobaczyć lub poczuć coś, co po części jest efektem moich działań. Szanuję ludzi i podziwiam ich jeśli potrafią dążyć do spełnienia, realizacji swoich marzeń i celów. Jestem tez nieufny. Co może być wadą ale również dużą zaletą. Jestem uparty. Jeśli już czegoś w życiu się podejmowałem to łatwo nie rezygnowałem. Oczywiście wiadomo, że nie zawsze wszystko idzie po czyjejś myśli. Jestem miły i odnoszę się do innych z szacunkiem mimo, że nie zawszę z wzajemnością. Potrafię trzymać fason. Poza tym szukam swojego miejsca na tym świecie. Konkretniej pomysłu na życie. Mam nadzieje, że do pracy będę chodził z przyjemnością i wtedy będę mógł dać z siebie wszystko. Mam nadzieję, że czytając ten list nie zniechęciłem Państwa do mojej osoby. Moim celem było zaprezentować siebie z najlepszej strony, nie tworząc tego pisma w szablonowy sposób. Pozdrawiam, Tomasz Góralczyk.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister Inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Transport. Specjalność: Transport drogowy.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn. Specjalność: Samochody i ciągniki.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Konstruktor technolog
Firma: Spółdzielnia Pracy MLECZ-MASZ
Obowiązki: Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej. Kontrola podczas wykonywania zleceń produkcyjnych. Przygotowanie dokumentacji techniczno-ruchowej.
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel handlowy
Firma: Grene Sp. z o.o.
Obowiązki: Sprzedaż artykułów rolniczych, części i akcesoriów do maszyn oraz artykułów specjalnych. Doradztwo.
1234 - 1234
Stanowisko: Konstruktor-technolog
Firma: F.U.W.K. KONWEKTOR Sp. z o.o.
Obowiązki: Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej. Kontrola podczas wykonywania zleceń produkcyjnych.
1234 - 1234
Stanowisko: Monter znaków drogowych
Firma: P.P.U.H. ERPLASTÂŽ Krzysztof Rymer
Obowiązki: Montaż znaków drogowych pionowych, aktywnych i sygnalizacji świetlnej.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 3000 zł. netto
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem studentem na UTP w Bydgoszczy. Od małego dzieciństwa wychowałem się na gospodarstwie rolnym taty.Interesuje się wszystkim co jest związane z tą branżą. Najbardziej jednak interesuje się produkcją roślinną , zwierzęcą (trzoda chlewna) oraz maszynami rolniczymi. Cały czas się dokształcam w sensie praktycznym jak i teoretycznym. Jestem osobą kreatywną umiem odnaleźć się w zespole ale także potrafię pracować solo.

Błażej Adam

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, Świetna organizacja pracy i samodzielność, Umiejętność szybkiego nawiązywani kontaktów z ludźmi, Zdolność szybkiego uczenia się. Ponadto odbyłam szkolenie w zakresie ochrony roślin (obrót i konfekcjonowanie środków ochrony roślin, stosowanie środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy). A także kurs: Zrównoważony Rozwój Regionu Bałtyckiego (poznanie problematyki zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska oraz demokracji w obszarze regionu Morza Bałtyckiego).

Grażyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Ukończone kursy : Współpraca sieciowa i powiązania kooperacyjne w biznesie (2011) Profesjonalna obsługa klienta i technik sprzedaży (2010) -A SUSTAINABLE BALTIC REGION" "Zrównoważony rozwój regionu Bałtyckiego" (2007) Dodatkowo pracowałem do tej pory jako promotor i supervisor co daje mi doświadczenie w kontakcie z klientem. Prośby o CV proszę wysyłać na adres email

Dawid

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy