Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem Tegorocznym absolwentem Akademii Podlaskiej w Siedlcach o kierunku Rolnictwo i specjalności Agrobiznes.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr.inż
Nazwa szkoły: Akdemia Podlaska
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: wyksztaścenie średnie
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Zootechnik

Ukończyłam studia na kierunku zootechnika w SGGW w Warszawie oraz UWM w Olsztynie. Obecnie od 5 lat pracuję na stanowisku zootechnika/ zarządcy gospodarstwem hodowlanym. Moja praca jest moim największym zainteresowaniem oraz nie przypadkowo wybrałam ten kierunek studiów. Bardzo dobrze sprawdzam się w pracy ze zwierzętami a także sprawnie zarządzam personelem. Kieruję fermą z uwzględnieniem aspektu ekonomicznego i dobrostanu zwierząt, posiadam już kilku letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku zootechnika. Jestem dyspozycyjną, elastyczną i odpowiedzialna. Powierzone mi zadania zawsze wypełniam z należytą starannością. Sytuacja osobista zmusza mnie do zmiany miejsca zamieszkania i w związku z czym poszukuje nowej atrakcyjnej oferty pracy.

Justyna Mierzejewska

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Inżynier ds. melioracji i ochrony środowiska

ZAKRES WYKONYWANYCH PRAC (OD 1983 DO DZISIAJ): działalność konsultingowa i dokumentatorska związana z hydrogeologią, geologią inżynierską i środowiskiem wodno-gruntowym, ochrona środowiska w zakresie: EDD, ESA, EIA oraz SEA, etc., prace naukowo-badawcze i dokumentatorskie prowadzące do rozpoznania budowy geologicznej kraju w zakresie warunków hydrogeologicznych; kartowanie hydrogeologiczne, ocena zasobów i jakości wód podziemnych, ochrona środowiska wód podziemnych, możliwości lokowania słonych wód kopalnianych w głębokich horyzontach wód podziemnych; prace w ramach Państwowej Służby Hydrogeologicznej (2005-2008); praca w ramach Norwegian-Polish Cooperation Program (NPCP)--Transfer Know-How in Waste Minimalization,(1992-1993)

Bogumił

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Magister Inżynier Rolnictwa

Kinga

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy