Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rolniczego im.Hugona Kołłątaja w Krakowie,o specjalizacji Agroekologia i ochrona roślin. Moje zainteresowania i umiejętności w dużym stopniu są związane z moim wykształceniem. Przez czas trwania studiów zdobyłam doświadczenie w swoim zawodzie, odbywając praktyki w Ogrodzie Botanicznym w Krakowie, a także w Przedsiębiorstwie Ogrodniczym "Krokus". Jednakże wiem,że nie chciałabym tylko na nich poprzestać. Wręcz przeciwnie, chciałabym w dalszym ciągu rozwijać i poszerzać swoje umiejętności, oraz zdobyć nowe doświadczenie np. w Marketingu w Ogrodnictwie, jak również w sprzedaży Środków Ochrony Roślin oraz w dziedzinie BHP i Ochrony Środowiska. Jestem osobą ambitną, sumienną, lubiącą podejmować nowe wyzwania zawodowe.


O MNIE

Hobby: ekologia, ogrodnictwo, turystyka Kursy: Kurs języka hiszpańskiego Udział w wymianie studenckiej "Erasmus"- Hiszpania

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister Inżynier Ogrodnictwa
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy im.Hugona Kołśćtaja w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ukośczenie studiów w formie stacjonarnej na kierunku Ogrodnictwo, w specjalności Agroekologia i ochrona roślin i uzyskania w dniu 5 lutego 2014 r.tytułu zawodowego Inżyniera oraz uzyskanie w dniu 2 lipca 2015 r. tytułu zawodowego Magistra.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik ogrodniczy
Firma: Przedsiębiorstwo Ogrodnicze "Krokus"
Obowiązki: Pielęgnacja terenów zieleni, zakładanie rabat, sadzonkowanie, pielenie, pikowanie roślin, przesadzanie roślin, nawadnianie.
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik biurowy
Firma: Insektum-2
Obowiązki: Obsługa programu "Optima". Sprzedaż detaliczna, sprzedaż hurtowa. Sprzedaż towarów dla klientów indywidualnych i odbiorców hurtowych. Prowadzenie niezbędnej dokumentacji. dotyczącej realizacji zleconych zadań Przygotowywanie ofert handlowych oraz raportów/sprawozdań. Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych pracodawcy oraz zewnętrznych.
1234 - 1234
Stanowisko: Doradca Klienta
Firma: Empik sp z o.o.
Obowiązki: Profesjonalne doradztwo klientowi Obsługa kasy fiskalnej


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Moim atutem jest pracowitość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi oraz zdolność szybkiego uczenia się.

Ilona

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: zootechnik, instruktor jazdy konnej

Zootechnik, instruktor jazdy konnej, przewodnik psa ratowniczego, prawo jazdy kat B, kurs ratownika pierwszej pomocy prowadzony przez PSP, komunikatywny jezyk wloski

Barbara

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: Lekarz weterynarii

Jestem lekarzem weterynarii z kilkuletnim stażem pracy z małymi zwierzętami.Lubie zwierzęta interesują mnie gryzonie. Moje umiejętności chirurgia miękka podstawowe zabiegi .Zainteresowania echokardiografia endokrynologia kardiologia .

Barbara

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy