Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem inżynierem zootechniki i absolwentką liceum ogólnokształcącego o profilu ekologicznym. Od zawsze interesowałam się branżą rolniczą i weterynaryjną. Przez 4 lata byłam wolontariuszką w lecznicy weterynaryjnej. Chciałabym realizować się w branży która od zawsze mnie interesowała i móc rozwijać posiadane już umiejętności oraz zdobywać nowe. Moje umiejętności to dobra znajomość pakietu Office oraz podstawowa znajomość języka angielskiego. Jestem osobą, która szybko nawiązuje kontakty, dobrze odnajduję się w pracy zespołowej, a także szybko się uczę i zdobywam nowe umiejętności.


O MNIE

W okresie 01.07.2005 - 31.07.2008 byłam również wolontariuszką w lecznicy weterynaryjnej. Moje zainteresowania to hodowla zwierząt, czytanie książek i słuchanie muzyki

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier zootechniki
Nazwa szkoły: ZUT
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Hodowla zwierząt i uprawa roślin
1234 - 1234
Nazwa szkoły: VII liceum ogólnoksztaścące
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Profil ekologiczny

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: pracownik biurowy
Firma: "Technet" Andrzej Ciok
Obowiązki: Zajmowanie się dokumentacją firmy. Wystawianie i wysyłanie faktur,obsługa urządzeń biurowych
1234 - 1234
Stanowisko: praktyka zawodowa
Firma: Agencja restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa
Obowiązki: Obsługa sprzętu biurowego, przygotowywanie dokumentów dla pracowników merytorycznych, tworzenie teczek aktowych
1234 - 1234
Stanowisko: praktyka zawodowa
Firma: gospodarstwo rolne mała elektrownia wodna Derkacz
Obowiązki: Uzupełnianie kart jałówek i księgi stada, żywienie bydła i doglądanie stada, uczestniczenie w zabiegach weterynaryjnych i podawaniu leków
1234 - 1234
Stanowisko: rezerwa piekarska
Firma: piekarnia Arion-Polbak
Obowiązki: Wypiekanie pieczywa oraz pakowanie i przygotowywanie do transportu
1234 - 1234
Stanowisko: kasjerka
Firma: supermarket Makro
Obowiązki: Obsługa kasy fiskalnej
1234 - 1234
Stanowisko: hostessa
Firma: akcje promocyjne
Obowiązki: Promowanie i prezentacja produktu


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Zachodniopomorskie
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Kierunek studiów jaki obrałam na Akademi Rolniczej w Krakowie, był kontynuacją nauki w Technikum Ogrodniczym w Wojniczu. Poszerzając swoją wiedzę, zaczełam studia podyplomowe ,,Z zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Zapewniam, że potrafię wykorzystać w praktyce, wiedzę i umiejętności zdobyte podczas etapów edukacji i chciałabym zainteresować Państwa swoją osobą. Do zaoferowania Państwu mam doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy jako sprzedawca w Przedsiębiorstwie szkółkarskim ,,Tęczowa Dolina oraz przygotowanie administracyjne które uzyskałam odbywając staż w Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Kontrolera jakości owoców zdobyte podczas praktyk w Wielkiej Brytanii oraz w sprzedaży detalicznej w Instytucie Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Brzeznej.

Beata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Szukam pracy na fermie trzody chlewnej, posiadam prawie 9-letnie doświadczenie w tej branży w dziale rozrodu, głównie na stanowisku brygadzisty. W pracy w kraju jak i za granicą osiągałem wysoką skuteczność w inseminacji. Moje umiejętności to między innymi: - zarządzanie fermą macierzystą - znajomość procedur produkcji trzody chlewnej w działach: rozród, warchlakarnia, odchowalnia, tuczarnia, - wykonywanie zabiegów zootechnicznych: kastracja, kiełki, ogonki, szczepienia profilaktyczne, kolczykowanie, tatuowanie, odbieranie porodów itp. - inseminacja loch i loszek, wysoka skuteczność krycia - planowanie i nadzorowanie pracy na fermie macierzystej, prowadzenie dokumentacji trzody chlewnej, - obsługa komputera, - prawo jazdy kat. B, - umiejętność jazdy traktorem, - podstawowa znajomość języka angielskiego.

MAREK

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Jestem młoda osobą. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku zootechnika na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Prace magisterską pisałam na katedrze hodowli bydła. Jestem w stanie przeprowadzić się do innej miejscowości. Jestem komunikatywna, sumienna, odpowiedzialna, chętna do pracy. Bardzo zależy mi na pracy!! Obecnie prowadzę swoją działalność gospodarczą -Salon Pielęgnacji Zwierząt.

Magdalena

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy