Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt. Jestem osobą komunikatywną, obowiązkową, pracowitą i uczciwą. Cechuje mnie konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się.


O MNIE

DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI - dobra znajomość pakietu Microsoft Office , Internet - obsługa urządzeń biurowych- dyspozycyjność - sumienność - komunikatywność - umiejętność pracy w zespole- - umiejętność organizowania pracy własnej

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Towaroznawca w produkcji zwierzącej
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko - Mazurski w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Bioinżynierii Zwierząt, kierunek: towaroznawstwo, specjalność towaroznawstwo w produkcji zwierzącej.
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Technikum Gastronomiczno - Spożywcze w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technolog technologi żywienia.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Specjalista ds. kontroli jakości
Firma: Chłodnia Olsztyn Sp. z o.o.
Obowiązki: Zakres obowiązków - Do kompetencji moich należy m.in.- - jakościowe przyjęcie surowców, półfabrykatów, wyrobów gotowych i opakowań,- nadzór nad prawidłowym oznakowaniem i składowaniem w odpowiednich warunkach przyjętych surowców, półfabrykatów, wyrobów gotowych i opakowań pobranych do produkcji.- Nadzór nad ilością i jakością towarów paczkowanych,- Nadzór nad każdym etapem procesu technologicznego w szczególności oznakowań wyrobów gotowych i innych w celu zapewnienia weryfikacji wyrobów,-Prowadzenie dokumentacji handlowych oraz Haccp
1234 - 1234
Stanowisko: Stażystka
Firma: Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Olsztynie. Laboratorium badań środowiskowych i żywności, Oddział badania żywności, przedmiotów użytku.
Obowiązki: zakres obowiązków - w trakcie odbywania stażu zapoznałam się i samodzielnie wykonywałam badania żywności i przedmiotów użytku: - oznaczanie barwników syntetycznych w żywności metodą chromatografii cienkowarstwowej, - przygotowanie próbek żywności do oznaczania Sudanów I - IV oraz para - Red, - oznaczanie kwasowości ogólnej w przetworach owocowo -warzywnych, - badanie migracji globalnej w przedmiotach użytku metodą: komorową, napełnienia, torebkową, - oznaczanie formaldehydu w wyrobach z melaminy, - oznaczanie formaldehydu w papierze śniadaniowym, - oznaczanie ołowiu i kadmu w wyrobach ceramicznych, Szkolenia w laboratorium : szkolenie dotyczące systemów zarządzania, metod sterowania jakością, obsługi urządzeń laboratoryjnych, p.poż, bhp.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Specjalista ds. Hodowli zwierzęt,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Ambitny, szybko podejmujący decyzję, stanowczy i komunikatywny. Długotrwały staż pracy w rolnictwie. Praca w rolnictwie to moja pasja.

Aleksander

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Pomimo młodego wieku jestem osobą odpowiedzialną, posiadam doświadczenie zawodowe, które zdobyłem odbywając praktyki w firmie paszowej oraz legitymuję się przydatnym na tym stanowisku pracy wykształceniem z zakresu żywienia zwierząt gospodarskich. Posiadam niezbędne na stanowisku przedstawiciela handlowego prawo jazdy kat. B (z 7-letnią praktyką). Odpowiedzialność, sumienność oraz kreatywność to moje atuty. Charakteryzuje mnie pracowitość, komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów. Posiadam zdolność szybkiego uczenia się i chętnie podejmuje wyzwania. Interesuję się hodowlą oraz chowem zwierząt gospodarskich. W czerwcu 2009r. uzyskałem tytuł Inżyniera Zootechnika z wynikiem bardzo dobrym. Poszukuję pracy, która dałaby mi możliwość zdobycia nowych kwalifikacji i byłaby zgodna z moimi predyspozycjami oraz z wykształceniem.

Janusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Stanowisko: technolog/zootechnik

Charakteryzuje mnie łatwość w nawiązywaniu kontaktów,umiejętność pracy w zespole,szybko uczę się nowych rzeczy i dostosowuję do określonych sytuacji, radzę sobie z konfliktami, rzetelnie wypełniam swoje obowiązki, systematycznie wypełniam swoje zadania

Dorota

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy