Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt. Jestem osobą komunikatywną, obowiązkową, pracowitą i uczciwą. Cechuje mnie konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się.


O MNIE

DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI - dobra znajomość pakietu Microsoft Office , Internet - obsługa urządzeń biurowych- dyspozycyjność - sumienność - komunikatywność - umiejętność pracy w zespole- - umiejętność organizowania pracy własnej

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Towaroznawca w produkcji zwierzącej
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko - Mazurski w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Bioinżynierii Zwierząt, kierunek: towaroznawstwo, specjalność towaroznawstwo w produkcji zwierzącej.
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Technikum Gastronomiczno - Spożywcze w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technolog technologi żywienia.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Specjalista ds. kontroli jakości
Firma: Chłodnia Olsztyn Sp. z o.o.
Obowiązki: Zakres obowiązków - Do kompetencji moich należy m.in.- - jakościowe przyjęcie surowców, półfabrykatów, wyrobów gotowych i opakowań,- nadzór nad prawidłowym oznakowaniem i składowaniem w odpowiednich warunkach przyjętych surowców, półfabrykatów, wyrobów gotowych i opakowań pobranych do produkcji.- Nadzór nad ilością i jakością towarów paczkowanych,- Nadzór nad każdym etapem procesu technologicznego w szczególności oznakowań wyrobów gotowych i innych w celu zapewnienia weryfikacji wyrobów,-Prowadzenie dokumentacji handlowych oraz Haccp
1234 - 1234
Stanowisko: Stażystka
Firma: Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Olsztynie. Laboratorium badań środowiskowych i żywności, Oddział badania żywności, przedmiotów użytku.
Obowiązki: zakres obowiązków - w trakcie odbywania stażu zapoznałam się i samodzielnie wykonywałam badania żywności i przedmiotów użytku: - oznaczanie barwników syntetycznych w żywności metodą chromatografii cienkowarstwowej, - przygotowanie próbek żywności do oznaczania Sudanów I - IV oraz para - Red, - oznaczanie kwasowości ogólnej w przetworach owocowo -warzywnych, - badanie migracji globalnej w przedmiotach użytku metodą: komorową, napełnienia, torebkową, - oznaczanie formaldehydu w wyrobach z melaminy, - oznaczanie formaldehydu w papierze śniadaniowym, - oznaczanie ołowiu i kadmu w wyrobach ceramicznych, Szkolenia w laboratorium : szkolenie dotyczące systemów zarządzania, metod sterowania jakością, obsługi urządzeń laboratoryjnych, p.poż, bhp.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Specjalista ds. Hodowli zwierzęt,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Jestem osobą odpowiedzialną, posiadam zdolności interpersonalne, lubię pracować w grupie. Ukończyłam Uniwersytet Warmińsko - Mazurski, Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa, Ogrodnictwo Specjalizuję się w produkcji ogrodniczej (tytuł magistra inżyniera). Podczas badań prowadzonych w ramach pracy inżynierskiej: Ocena wpływu wybranych regulatorów wzrostu na ukorzenianie golterii pełzającej (Gaulthera procumbes)w warunkach in vitro, oraz pracy magisterskiej na temat: Oceny wpływu wybranych regulatorów wzrostu na mikrorozmnażanie czosnku globemaster.

Barbara

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Młoda, ambitna, szybko ucząca się, uczciwa i pracowita absolwentka zootechniki. Posiada umiejętności obsługi zwierząt (trzoda chlewna/bydło mięsne). Stale podnosi kwalifikacje i dokształca się.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Jestem magistrem zootechniki. Specjalizuję się w biotechnologicznych metodach hodowli zwierząt (m. in. wspomagany rozród, diagnostyka chorób) oraz w żywieniu zwierząt. Potrafię układać dawki pokarmowe, znam system INRA. Mam doświadczenie w pracy na fermach produkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem żywienia zwierząt (bydło i cielęta, drób). Potrafię samodzielnie wyszukiwać informacje dotyczące opracowywanych przez siebie zagadnień, np. doniesienia naukowe odnośnie żywienia i rozrodu zwierząt oraz profilaktyki ich chorób, metod badań naukowych, itd. Komunikuję się w języku angielskim zarówno w mowie jak i na piśmie, również z osobami nie posługującymi się językiem polskim. Mam doświadczenie w pracy w zespole, a także w pracy z klientem.

Emilia

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy