Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Piotr Wisniewski,25 lat Ukonczylem technikum rolnicze, Pracowalem w niemczech w 2011roku,i w polskim gospodarstwie rolnym o powierzchni 6 tysiecy hektarow,na stanowisku kierownik i operator maszyn rolniczych. Jednoznacznie pracujac w delegacji na terenie warminsko-mazurskie,pomorskie,kujawsko-pomorskie, na stanowisku zazadzaniu i traktorzysta z doswiadczeniem odnajdywania dzialek ewidencyjnych,i ich pielegnacji i uprawy. Pracownik skupu zboz w elewarr i suszenie ziarna. Psiadane uprawnienia prawo jazdy kat.B i T,oraz uprawnienia prowadzenia kombajnow zbozowych i ladowarek teleskopowych. Doswiadczenie w gospodarstwie zdobywalem od dziecka jednoczesnie prowadzac gospodarstwo rodzicow.


O MNIE

zainteresowania,najnowoczesniejsze technika rolnictwa

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik rolny
Nazwa szkoły: zespol szkol rolniczych w grudziadzu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: technik rolny,prawo jazdy kat. B i T,oraz uprawnienia kombajnista zbozowy i ladowarek teleskopowych

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Interesuje się technika rolnicza oraz motoryzacja. Bardzo lubię prace maszynami rolniczymi i nie mam problemu z ich obsługą oraz w razie potrzeby z ich naprawa.

Bartosz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Studia zapewniły mi wszechstronne wykształcenie w zakresie chowu i hodowli zwierząt, obsługi komputera, podstawy ekonomii i marketingu. Poznałam instytucje i organizacje wspierające produkcję roślinną oraz zwierzęcą. Przede wszystkim podczas studiów nauczyłam się ciężkiej pracy, dokładności, pracy zespołowej, skutecznej komunikacji z ludźmi, analizowania i weryfikowania informacji oraz konsekwencji w dążeniu do celu. Ponadto odbyłam staż na stanowisku referenta w Zespole Szkół, dzięki czemu zdobyłam nowe doświadczenie w zakresie pracy biurowej i administracji. Jestem osobą uczciwą, pracowitą i zaangażowaną w powierzone obowiązki, zdecydowaną na osiągnięcie jak najlepszych rezultatów. Otwartość na nowe wyzwania, gotowość do zdobywania nowej wiedzy orza umiejętność pracy w zespole to moje dodatkowe atuty.

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Ambitny, szybko podejmujący decyzję, stanowczy i komunikatywny. Długotrwały staż pracy w rolnictwie. Praca w rolnictwie to moja pasja.

Aleksander

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy