Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem studentem drugiego roku rolnictwa. Studiuję w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Dzięki swojemu zaangażowaniu na lata 2015/16, zdobyłem tytuł stypendysty rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz wyróżnienie w corocznym Przeglądzie Dorobku Kół Naukowych z pracą pt."Kalkulator Dawki Zywieniowej Dla Trzody Chlewnej Z Uwzględnieniem Zastąpienia Białka Sojowego Paszami Własnymi". Rolnictwo to dla mnie nie tylko praca czy nauka, jest to również moja pasja od najmłodszych lat. Jestem osobą bardzo komunikatywną, nie mam żadnych trudności w nawiązywaniu nowych kontaktów w sferze zawodowej, czy też prywatnej. Cechuje mnie wysoka odpowiedzialność za pracę którą wykonuje i duże zaangażowanie. Wychowałem się na wsi i od wielu lat mam styczność z podstawowymi zasadami produkcji roślinnej, która jest prowadzona w naszym rodzinnym gospodarstwie rolnym.Posiadam kategorie prawa jazdy B oraz B+E uprawniającą mnie do poruszania się ciągnikiem rolniczym z przyczepą.


O MNIE

Interesuję się nowoczesną uprawą i techniką rolniczą. Moją pasją jest również wędkarstwo i motocykle.

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: I Liceum Ogólnoksztaścące im. Tadeusza Kościuszki w Legnicy
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek Rolnictwo- Agronomia i Agrobiznes.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Wydziałowa Kolekcja Roślin Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Wydziałowa Stacja Doświadczalna SGGW w Skierniewicach


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: Ogrodnik, Pracownik laboratorium, Florysta,

Jestem absolwentką kierunku Ogrodnictwo. Praca z roślinami jest moją pasją i sprawia mi przyjemność. Aktualnie pracuję jako Specjalista ds. Biologicznej Ochrony Roślin, kontroluję stan roślin i stale poszukuję nowych rozwiązań w szklarniach z uprawą warzyw. Doradztwo w sferze ochrony roślin, nawożenia, pielęgnacji oraz doboru roślin zarówno do stanowiska jak i otoczenia to umiejętności, które rozwinęłam w centrum ogrodniczym. Dodatkowo ukończyłam szkołę florystyczną. Lubię pracę z ludźmi i bardzo szybko przystosowuję się do nowego otoczenia. Jestem osobą pracowitą, otwartą, kreatywną i sumienną. Poszukuję nowych wyzwań i pragnę się rozwijać.

Małgorzata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Technik hodowca zwierząt

Ivan

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Ukończyłam 5-letnie studia dzienne na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na wydziale Przyrodniczo-Technologicznym kierunek: rolnictwo specjalizacja: agronomia. Jestem osobą sumienną, cierpliwą, dokładną, uczciwą, dobrze sobie radzę w laboratorium.

Agata

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy