Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem studentem drugiego roku rolnictwa. Studiuję w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Dzięki swojemu zaangażowaniu na lata 2015/16, zdobyłem tytuł stypendysty rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz wyróżnienie w corocznym Przeglądzie Dorobku Kół Naukowych z pracą pt."Kalkulator Dawki Zywieniowej Dla Trzody Chlewnej Z Uwzględnieniem Zastąpienia Białka Sojowego Paszami Własnymi". Rolnictwo to dla mnie nie tylko praca czy nauka, jest to również moja pasja od najmłodszych lat. Jestem osobą bardzo komunikatywną, nie mam żadnych trudności w nawiązywaniu nowych kontaktów w sferze zawodowej, czy też prywatnej. Cechuje mnie wysoka odpowiedzialność za pracę którą wykonuje i duże zaangażowanie. Wychowałem się na wsi i od wielu lat mam styczność z podstawowymi zasadami produkcji roślinnej, która jest prowadzona w naszym rodzinnym gospodarstwie rolnym.Posiadam kategorie prawa jazdy B oraz B+E uprawniającą mnie do poruszania się ciągnikiem rolniczym z przyczepą.


O MNIE

Interesuję się nowoczesną uprawą i techniką rolniczą. Moją pasją jest również wędkarstwo i motocykle.

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: I Liceum Ogólnoksztaścące im. Tadeusza Kościuszki w Legnicy
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek Rolnictwo- Agronomia i Agrobiznes.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Wydziałowa Kolekcja Roślin Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Wydziałowa Stacja Doświadczalna SGGW w Skierniewicach


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Świeża absolwentka, inżynier, niedługo magister. Jestem osobą otwartą i z łatwością przychodzi mi nawiązywanie kontaktów interpersonalnych. Jestem także pracowita, sumienna, punktualna, lubię pracować w grupie. Jestem całkowicie dyspozycyjną. Praca pod presją czasu jest dla mnie czynnikiem motywującym. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych do zrobienia. Nigdy nie mówię nigdy :)

Kinga

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: Kolsuntant, Doradzca,Przedstawiciel,Pracownik administracjii,Pracownik biurowy

Mężczyzna lat 32 -zorganizowany, odpowiedzialny ,konkretny i uczciwy.Preferuję pracę samodzielną ,jednak potrafię także się odnaleźć w pracy w grupie. Doświadczenie w pracy w dziale jakości w międzynarodowej firmie produkującej opakowania. Doświadczenie pracy w terenie obsługa klienta-serwisant w branży dezynsekcyjnej, inspektor w ARiMR, , od 5 lat pracuję jako samodzielny agronom w firmie zajmującej się uprawą roślin. Posiadam czynne prawo jazdy B, własny samochód, obsługa komputera, j.angielski komunikatywny, podstawa+ j. francuski,

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Profesjonalista. Praktyk w dziedzinie systemów zarządzania: jakością, bezpieczeństwem pracy, środowiskiem - według norm ISO oraz marketnigu, zarządzania, organizacji (także doświadczenie w obszarze organizacyjno-prawnym), handlu. Profesjonalna obsługa komputera i wszystkich urządzeń biurowych. Prawo jazdy, czynne.

Piotr

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy