Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Moje zainteresowania to głównie dietetyka,ziołolecznictwo,rehabilitacja medyczna.





Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier rolnictwa
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Agronomia z agrobiznesem -hodowla roślin i nasiennictwo
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące w Strzelnie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: profil ekologiczny

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Doradca ds.hodowli i pielęgnacji roślin ozdobnych,florystka i projektantka dekoracji z roślin ozdobnych
Obowiązki: Kierownik


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234



CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Doświadczenie w branży żywieniowej zdobyłem pracując przy analityce pasz na stanowisku laboranta w Katedrze Żywienia Zwierząt i Gospodarki Paszowej na Uniwersytecie Przyrodniczym im. A. Cieszkowskiego w Poznaniu, równocześnie kończąc studia uzupełniające magisterskie na wydziale Zootechnika, kierunek Hodowla Zwierząt w.w.Uniwersytetu ,broniąc pracy magisterskiej pt. Zastosowanie kwasu-beta-hydroksy-betametylomasłowego w żywieniu kurcząt rzeźnych. Mam doświadczenie w pracy ze zwierzętami gospodarskimi i amatorskimi oraz w obsłudze podstawowych programów komputerowych optymalizujących mieszanki paszowe. Chciałbym dalej rozwijać się zawodowo i naukowo właśnie w tym kierunku. W odczuciu moim, i zgodnie z opinią moich przełożonych jestem osobą kreatywną, pracowitą i chętną do zdobywania oraz poszerzania wiedzy i zapewniam że bardzo szybko zdobędę brakujące doświadczenie.

Michał

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

.Moim atutem jest całkowita dyspozycyjność.Jestem człowiekiem bardzo pracowitym i uczciwym. Posiadam uprawnienia na wózek widłowy.

Adrian

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem absolwentem wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W roku 2014 ukończyłem pierwszy stopień studiów z oceną dobrą oraz uzyskałem tytuł inżyniera ogrodnictwa. Pracę inżynierską napisałem pod kierownictwem Pani Prof. dr hab. Stanisławy Korszun w Katedrze Dendrologii i Szkółkarstwa. Temat pracy: ,,Wzrost roślin miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba L.) odmiany ‘Mariken’ w pierwszym roku uprawy po szczepieniu’’. Pracę obroniłem na ocenę 4+. Natomiast w tym roku w lipcu ukończyłem drugi stopień studiów z oceną dobrą plus, oraz uzyskałem tytuł magistra ogrodnictwa. Pracę magisterską również napisałem pod kierownictwem Pani Prof. dr hab. Stanisławy Korszun w Katedrze Dendrologii i Szkółkarstwa. Temat pracy: ,,Rozmnażanie odmian ketmii syryjskiej (Hibiscus syriacus L.) za pomocą sadzonek pędowych. Z obrony pracy magisterskiej również uzyskałem ocenę 4+. Poza nauką na uczelni od marca podjąłem praktyki w centrum ogrodniczym w celu praktycznego poszerzenia zdobytej wiedzy podczas studiów. Moim zadaniem jest pielęgnacja roślin, przygotowanie roślin do sprzedaży oraz doradztwo klientom w zakresie uprawy, ochrony oraz nawożenia roślin ozdobnych jednorocznych, wieloletnich oraz drzew i krzewów. W lipcu planuję odbyć sześciodniowy kurs florystyczny w Poznańskiej Szkole Florystycznej finansowany ze środków Unii Europejskiej. Natomiast od sierpnia do połowy września 2015r. odbywam 240 godzinny staż w centrum ogrodniczym w którym wcześniej (od marca do sierpnia) odbyłem praktyki we własnym zakresie. Pochodzę z rodziny o korzeniach holenderskich, o długiej i bogatej tradycji ogrodniczej. Poza uczelnią moje zainteresowania dotyczą ogrodnictwa - roślin ozdobnych oraz drzew i krzewów. Wybierając studia ogrodnicze kierowałem się swoimi zainteresowaniami oraz pasją do roślin. Również tradycja rodzinna oraz kontakt z ogrodnictwem od najmłodszych lat przyczynił się do takiego wyboru.

Kacper

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy