Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Magister inżynier, specjalność hodowla i użytkowanie koni, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Zakład Hodowli Koni i Jeździectwa. Inżynier w zakresie hodowli zwierząt, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu. Licencjonowany trener oraz jeździec koni wyścigowych z 17-letnim doświadczeniem w pracy z młodymi końmi. Zawodowy masażysta koni - specjalistka z masażu sportowego.


O MNIE

Wyścigi konne, chów i hodowla zwierząt, behawioryzm zwierząt, rehabilitacja zwierząt.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Magister inżynier, specjalność hodowla i użytkowanie koni, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Zakład Hodowli Koni i Jeździectwa. Inżynier w zakresie hodowli zwierząt, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Konsultant ds. sprzedaży
Firma: Pure Jatomi Fitness
Obowiązki: - aktywne pozyskiwanie klientów, - przedstawianie oferty, indywidualnie dostosowując ją do klienta, - aktywny udział w kampaniach, promocyjnych w klubach oraz o zasięgu pozaklubowym, - realizacja celów sprzedażowych.
1234 - 1234
Stanowisko: JeĹşdziec
Firma: Firma Eric Libaud (Francja)
Obowiązki: - przygotowanie koni do gonitw, - pielęgnacja, obsługa i żywienie koni, - trening według dyspozycji.
1234 - 1234
Stanowisko: Asystent trenera; jeĹşdziec
Firma: Firma Dominic Mahe (Francja)
Obowiązki: - asysta pracy trenera, - praktyczne wdrażanie nowych metod treningu koni, - przygotowanie koni do gonitw, - nadzór nad obsługą i żywieniem koni, - trening według dyspozycji.
1234 - 1234
Stanowisko: JeĹşdziec
Firma: Firma Jennifer Bidgood (Francja) - referencje
Obowiązki: - trening i przygotowanie koni do gonitw, - pielęgnacja i obsługa koni, - liczne wyjazdy na tory wyścigów konnych - poznawanie specyfiki nowych zasad wyścigowych.
1234 - 1234
Stanowisko: Trener; jeĹşdziec
Firma: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice
Obowiązki: - skuteczne zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników, - współpraca z kadrą zarządzającą, - trening i przygotowanie koni do gonitw, - pielęgnacja i obsługa koni, - skuteczne poszukiwanie i kontaktowanie się z nowymi właścicielami koni wyścigowych oraz utrzymywanie dobrych relacji z pozyskanymi właścicielami.
1234 - 1234
Stanowisko: Wolontariat - jeĹşdziec
Firma: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice
Obowiązki: - praktyczna znajomość przepisów dotyczących wyścigów konnych, - uzyskanie licencji na dosiadanie koni wyścigowych, - czynny udział w gonitwach z sukcesami.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Posiadam wykształcenie wyższe z zakresu Agroekonomii. W 2010 r ukończyłam Uniwersytet Rolniczy Im. Hugona Kołłątaja w Krakowie uzyskując tytuł mgr inż. Studnia pozwoliły mi na zdobycie wiedzy z zakresu zarówno ekonomii, rachunkowości, marketingu jak i dziedzin rolniczych tj szczegółowej uprawy roli i roślin, ochrony roślin, fizjologii zwierząt i roślin. Moje doświadczenie opiera się na umiejętnościach zdobytych podczas pracy, jako asystentka biura w firmie handlowo - usługowej oraz praktykach studenckich odbytych w Agencji Rynku Rolnego Oddz. Kraków. Poszukuje możliwości rozwoju zawodowego w ramach ukończonego kierunku studiów,pracy która pozwoli mi stosować w praktyce zdobytą wiedzę i umiejętności.

Danuta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Rzetelny uczciwy sumienny wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach -meble,magazyn ,produkcja Praca przy trzodzie chlewnej -4 miesiace

Janusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Rolniczego kierunku zootechnika o specjalnościach: Hodowla ekologiczna i ochrona zwierząt oraz żywienie i dietetyka zwierząt. Kierunek studiów wybrałam z zamiłowania i zgodnie z moimi zainteresowaniami dlatego też pracy poświęcę się w całości dążąc do jak najlepszych efektów rozwijając przy tym swoje umiejętności. Cierpliwość i perfekcyjność w wykonywaniu powierzonych mi obowiązków sprawia iż uważam się za cenny nabytek dla pracodawcy.

Agnieszka

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy