Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Mam 23 lata mieszkam w małym mieście lubię słuchać muzyki z lat 80.Sport traktuję amatorsko jazda rowerem oglądanie filmów komedie , horrory . Jestem człowiekiem spokojnym , sumiennym , pracowitym czasami nerwowym . Jestem z zawodu rolnikiem bardzo mnie interesuję rolnictwo a szczególności produkcja roślinna , mechanizacja rolnictwa . Praca w rolnictwie interesowała mnie od dzieciństwa .


O MNIE

Rolnictwo , ogrodnictwo , historia , muzyka

Wykształcenie

Wykształcenie: Zawodowe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Rolnik
Nazwa szkoły: SKK Bydgoszcz
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ukośczenie kursu R3 - rolnik Zdany egzamin tytuł rolnik
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik ogrodnik
Nazwa szkoły: Centrum edukacji ogrodniczej - Szczecin Zdroje
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Nie zdobyłem tytułu technika ogrodnika Kurs stosowania środków ochrony roślin Kurs wózki widłowe

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Specjalista ds. hodowli bydła

Jestem osobą sumienną i staranną. Cechuje mnie również punktualność. Jestem oobą kontaktową z duzym poczuciem humoru. Mimo, iż nie mam jeszcze doświadczenia zawodowego, znam zakres prac i obowiązków związaneych z chowem i hodowlą zwierząt, w szczególności bydła, gdyż mieszkam na wsi i pochodzę z gospodarstwa w którym dominuje chów bydła mlecznego. Do umiejętności muszę dodać obsługę programów komputerowych Word, Excel, i Power Point.

Mariola

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Specjalista ds.produkcji zwierzęcej

Jestem osobą dynamiczną,rzetelną i doświadczoną.Łatwo dostosowuję się do nowych warunków oraz bez większych problemów nawiązuję kontakty z ludźmi.Posiadam doskonałą umiejętność organizacji czasu pracy i określenia priorytetów.Wykształcenie wyższe zootechniczne.

Marek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jak Państwo możecie przeczytać w załączonym CV w ciągu ostatnich lat spędziłem wakacje pracując w Wielkiej Brytanii, dzięki temu mogłem pogłębić swoją znajomość języka angielskiego oraz poznałem zasady funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa. Moimi atutami są także: pełna dyspozycyjność i solidność. Lubię pracę zespołową jak również indywidualną. Jestem osobą pełną optymizmu i zapału do pracy. Liczę, że praca w Państwa firmie pozwoli mi wykorzystać moje doświadczenie zawodowe oraz wiadomości uzyskane w trakcie studiów, a także umożliwi mi ciągły rozwój zawodowy.

Roman

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy