Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Pracownik produkcji
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik mechanik
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Technicznych w Kole
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: mechanik samochodowy,
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Zespół Szkół Technicznych w Kole
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: mechanik samochodowy,

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: pracownik produkcji
Firma: Sanitek Koło
1234 - 1234
Stanowisko: pracownik produkcji
Firma: Covebo Agencja pracy tymczasowej


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Z wykształcenia jestem inżynierem zootechnikiem, ubiegłoroczną absolwentką Wydziału Bioinżynierii Zwierząt UWM w Olsztynie. Jestem osobą komunikatywną, odpowiedzialną, rzetelną i posiadam zdolność szybkiego uczenia się. Doskonale radzę sobie z obsługą komputera. Dodatkowym atutem jest pełna dyspozycja. Oprócz wykształcenia zootechnicznego, posiadam również dyplom technika ekonomisty. Pięcioletnia nauka w Liceum Ekonomicznym pozwoliła wykształcić we mnie takie cechy jak sumienność i dokładność. Przez okres studiów w miesiącach letnich przez 3 lata z rzędu pracowałam jako inspektor terenowy- kierownik zespołu dla podwykonawców kontroli zleconych przez ARiMR. Byłam odpowiedzialna za odpowiednią organizację przeprowadzanych kontroli oraz sporządzania protokołów z czynności kontrolnych. W miesiącach wrzesień-listopad zeszłego roku pracowałam jako zootechnik na fermie trzody chlewnej w Wohyniu w województwie lubelskim. Dzięki tej pracy miałam okazję porównać wiedzę zdobytą podczas studiów, a rzeczywistą specyfiką pracy w zawodzie zootechnika.

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

1. Wprowadzanie pozyskanych danych osobowo - adresowych właścicieli pojazdów. 2. Ekspedycja poczty 3. Przygotowanie pism zapytawszy w celu ustalenia danych osobowo - adresowych właścicieli, użytkowników lub leasingobiorc.ów pojazdów samochodowych, w tym: - banki na terenie całego kraju, - firmy leasingowe - centralna Ewidencja Pojazdów w Warszawie 4. Przygotowanie wniosków zapytawszy do zmian osobowo - adresowych: - Urzędy Miast i Gmin, - Wydziały Ewidencji Ludności Miast i Gmin, - Centralne Biuro Adresowe. 5. Doskonalenie umiejętności pracy na komputerze. 6. Obsługa urządzeń biurowych.

Natalia

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy/Produkcja zwierzęca

Jestem studentem V roku Kształtowania Środowiska na Wydziale Rolnictwa i Biotechnologii na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Ostatni rok spędziłem na Politechnice w Kartagenie (Hiszpania) gdzie przeprowadziłem dwa projekty naukowo badawcze oraz zaliczyłem IV rok moich studiów. Jeden z projektów jest także moją pracą magisterką. Mianowicie badałem nową odmianę brokuła (potoczna nazwa "bracolini" bądź "BIMI") oraz wpływ przemysłowych metod gotowania oraz przechowywania na substancje bioaktywne, a w szczególności antynowotworowe glukozynolany. Zostałem zaproszony do grupy badawczej zajmującej się tym unikatowym projektem ze względu na moje wcześniejsze zainteresowanie przedmiotem "postharvest technology" jak także dzięki uzyskaniu maksymalnej liczby punktów na egzaminie z tego przedmiotu. Grupa ta jest jedną z najwybitniejszych ośrodków badawczych w tym dziale rolnictwa. W ramach tej pracy brałem także udział przy organizacji IV Międzynarodowego Kursu Technik Pozbiorowych oraz Procesów Minimalnego Przetwarzania. Miałem przyjemność brać czynny udział w wykładach i zajęciach praktycznych prowadzonych przez najbardziej szanowanych profesorów z całego świata będąc pierwszym polakiem w historii tych konferencji i kursów. Przez kompletny rok akademicki badałem przeprowadziłem także morfologiczne porównanie pomiędzy typowymi odmianami karczochów charakterystycznych dla Hiszpanii, Francji oraz Włoch. Uprawa miała miejsce na typowych glebach ziem południowej Hiszpanii i polegała na opisie i analizie porównawczej danych karczochów. Interesuje się dietetyką, technologią żywności, food designem, warzywnictwem oraz ogrodnictwem. Biegle posługuję się językiem angielskim oraz hiszpańskim.

Tomasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy