Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą odpowiedzialną, zdyscyplinowaną, solidną, dokładną, ambitna, uczciwą o wysokiej kulturze osobistej. Wszystkie powierzone mi obowiązki wykonuję sumiennie. Jestem gotowy brać udział w szkoleniach i kursach doskonalących moje kwalifikacje. Posiadam prawo jazdy kat. B i BE oraz szkolenie z zakresu obrotu i konfekcjonowania środków ochrony roślin odbyte w listopadzie 2014r.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik agrobiznesu
Nazwa szkoły: Technikum nr 2 w Chojnicach
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko-Mazurski w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Kształtowania środowiska i Rolnictwa Kierunek: Rolnictwo Specjalność: Konsulting ekonomiczno - rolniczy
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt Kierunek studiów: Zootechnika Specjalność: Hodowla Zwierząt i Gospodarka Paszowa

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Właściciel
Firma: Indywidualne Gospodarstwo Rolne


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Dyrektor Handlowy/Operacyjny/Zarządzający

Doświadczony Dyrektor Operacyjny, doskonale rozumiejący wyzwania i potrzeby nowoczesnej organizacji. Szybko podejmuje przemyślanie decyzje i reaguje na zmieniające się otoczenie biznesowe. Odpowiada za funkcjonowanie samodzielnej organizacji produkcyjno - handlowej w zakresie: wyniku ekonomicznego, rozwoju rynku, marketingu i sprzedaży. Ma doświadczenie w budowaniu strategii rozwoju firmy o zasięgu międzynarodowym. Jest osobą ambitną, lubiącą wyzwania. Komunikuje się w języku angielskim w sytuacjach zawodowych.

Sławomir

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem tegoroczną absolwentką Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Zdobyłam umiejętności wykonywania i opracowywania wyników eksperymentów badawczych, wykazywania inicjatywy twórczej i podejmowania decyzji dzięki pogłębionej wiedzy w danej specjalności, a także znajomość problemów ekologicznych wynikających z rozwoju obszarów wiejskich oraz funkcjonowania infrastruktury rolniczej. Nauczyłam się metodycznego prowadzenia badań rolniczych oraz przetwarzania danych przy użyciu nowoczesnych technik informatycznych i zasad ustawicznego kształcenia i rozwoju zawodowego.

Emilia

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Posiadam 7-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży. Aktywnie pozyskuję klientów oraz analizuję ich potrzeby. Buduję długofalowe relacje biznesowe i realizuję wyznaczone cele sprzedażowe. Pragnę wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności na stanowisku Przedstawiciel Handlowy.

Agnieszka

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy