Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Szybkość w nawiązywaniu kontaktów co sprzyja pozyskiwaniu klientów. Umiejętność pracy w zespole. Wytrwałość w dążeniu do celu.
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Uniwersytet Rolniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Rolnictwa Agroekonomia, kierunek Rolnictwo
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Rolnik
Nazwa szkoły: Technikum Rolnicze Cudzynowice
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Profil agrobiznes

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Właściciel gospodarstwa rolnego
Obowiązki: Umiejętność kierowania zespołem. Uprawa rolna, tytoń, zboża. Znajomość nawozów.


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 3000
Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: zootechnik/handlowiec

Jako osoba ambitna chciałabym podjąć pracę pozwalającą na ciągły rozwój zawodowy, ukierunkowaną na zdobywanie stanowiska odpowiedzialnego i kreatywnego, które pozwoli mi wykorzystać wiedzę zdobytą podczas pięciu lat studiowania oraz pracy- zwłaszcza za granicą. Będąc osobą otwartą, nie konfliktową, łatwo adaptującą się w nowym środowisku sprawdzę się zarówno w pracy samodzielnej jak i zespołowej. Brak doświadczenia w pracy obiecuję nadrobić pełnym zaangażowaniem i szybką nauką nowych, postawionych przede mną obowiązków i wyzwań. UMIEJĘTNOŚCI: -Języki: Język angielski - w stopniu b. dobrym w mowie i piśmie (poziom FCE) Język francuski - w stopniu podstawowym -Obsługa komputera - praca w środowisku MS Windows, Internet, znajomość programów hodowlanych Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją- Kaizen -Prawo jazdy: kategoria B

Justyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Magister inżynier specjalista zarządzania i inżynierii produkcji,jest osobą, której kwalifikacje zdobyte podczas studiów(II stopnia) pozwolą na objęcie menedżerskich stanowisk w szeroko pojętym sektorze gospodarki żywnościowej, m.in. w przedsiębiorstwach produkcyjnych, firmach doradczych i audytorskich, instytutach naukowo-badawczych. Wykształcenie uzyskane podczas studiów I stopnia pozwala mi podjąć pracę w sektorze produkcji rolniczej,sektorze usług technicznych, przemyśle spożywczym, zakładach projektujących i produkujących maszyny rolnicze,leśne i przemysłu spożywczego, placówkach doradztwa rolniczego, administracji państwowej i terenowej oraz szkolnictwie.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

My main skills are: quick learner, problem solving, good communicator, adaptability, analytical & critical thinking, ability to work in multicultural groups.

Miguel

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy