Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Moim atutem jest posiadanie niewielkiego gospodarstwa, w którym od najmłodszych lat pomagałem, a w którym już od kilku lat samodzielnie odchowuję małe rzuty brojlerów na własny użytek. W moim gospodarstwie znajdują się również kury nioski oraz konie, dzięki czemu ciężka praca nie jest mi obca. Ponadto wychowując się na obszarach wiejskich, miałem do czynienia z produkcją roślinną, co podnosi moje kwalifikacje w ubieganiu się na wyżej wspomniane stanowisko.Jestem osobą nie bojącą się zmian, gotową do całkowitej zmiany otoczenia. Potrafię się odnaleźć w nowej sytuacji i środowisku. Jestem komunikatywny i sumienny dzięki czemu łatwo nawiązuję i podtrzymuję uzyskane kontakty. Ponadto ukończyłem studia pierwszego stopnia uzyskując tytuł inżyniera zootechniki.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: tytuł inżyniera zootechniki

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Witam, nazywam się Agata Świergalska, mam dyplom Technika weterynarii, obecnie studiuję na zootechnice (3 rok- ostatni, w czerwcu będę się bronić). Zamierzam również iść na studia zaoczne zootechnika lub żywienie zwierząt. Moje dotychczasowe doświadczenie: - praktyki w oborze przy krowach mięsnych, świniach (ale niestety bardzo mało), kaczkach, gęsiach i koniach (umiejętność jazdy konnej w stopniu średnim) - pomoc jako dojarz do krów mlecznych, przy 80 szt krów, dojarnia 6 stanowiskowa - praktyki i pomoc w lecznicy weterynaryjnej, schroniskach Jestem osobą chętną do nauki, chcącą się uczyć, poznawać i szkolić się, jestem dyspozycyjna, posiadam prawo jazdy kat. B, posiadam auto (nie ma problemów z dojazdami), język niemiecki umiem w stopniu średnim, język angielski obecnie sama się uczę. Jestem hodowcą psów rasowych Rhodesian Ridgeback, co prawda jako nowicjusz (3 lata) ale mam kontakt z innymi hodowcami. Interesuję się wystawami psów rasowych oraz żywieniem zwierząt. Jeśli czegoś nie umiem staram się uzupełnić wiedzę sama.

Agata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: samodzielne stanowiska, specjalistyczne, kierownicze

WYKSZTAŁCENIE: 1995 - 2001 Studia magisterskie na Wydziale Leśnym Akademii Rolniczej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie na kierunku leśnictwo. 1990-1995 Technikum Leśne im. St. Morawskiego w Brynku DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: 1999-2001 Praca w firmie -Smrek w Krakowie, zajmowałem się między innymi pracami pielęgnacyjnymi wykonywanymi w rezerwatach na zlecenie Konserwatora Przyrody oraz w Babiogórskim i Ojcowskim Parku Narodowym 2000 Praktyka rolniczo-leśna w prywatnym gospodarstwie w Szwajcarii. 2001 - 2002 Praca zarobkowa w USA, w Chicago i Minneapolis w branży budownictwa (siding, roofing, kanalizacje) 2003 - 2004 Odbycie stażu dla kandydatów do Służby Leśnej w Zakładzie Usług energii odnawialnej, ornitologia, łowiectwo. Leśnych oraz bezpośrednio po stażu praca na stanowisku - nadzorcy robót leśnych w tym samym ZUL Tychowski w Lublińcu, na terenie nadleśnictwa Świerklaniec, Lubliniec i Koszęcin 2000 - 2004 Kilkakrotny zarobkowy pobyt w Szwecji. Praca w szweckiej firmie Jan Karlsson Skog AB - zabiegi pielęgnacyjne w lasach. Zbiór runa leśnego. 2006-2007 Samodzielne kierowanie robotami ZULiR na terenie nadleś. Brynek i Koszęcin 2007-2008 Kierowanie robotami ZULiR na zlecenia miasta Częstochowa zmierzającymi do przebudowy drzewostanów miejskich na park. Prace obejmowały: ścinkę drzew, manipulacje i sprzedaż surowca, uprzątanie, odnowienie. 2008 Kierowanie z ramienia ZULiR wylesieniami pod budowę gazociągu. Inwestycja PGNiG S.A. UMIEJĘTNOŚCI: -obsługa komputera MS Office -język niemiecki-słabo i dawno, angielski-słabo, rosyjski-słabo -prawo jazdy kat.B ZAINTERESOWANIA: wyprawy rowerowe i górske po krajach Europy Wsch, wspinaczka i spaleologia, strzelectwo, łucznictwo, jazda konna, literatura piękna, naukowa, polityka oraz geografia i h

Leszek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

szukam pracy traktorzysta

slawomir

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy