Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Doradca techniczno-handlowy


O MNIE

Bardzo dobra znajomość agrotechniki, zasad nawożenia, środków ochrony roślin Dobra znajomość pakietu Microsoft Office, Dobra znajomość systemów operacyjnych z serii Windows, Prawo jazdy kategorii B od 2008 roku, Mocne strony Wiarygodność, punktualność, umiejętność zarządzania własnym czasem, brak nałogów, umiejętność doradztwa, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w stresie, elastyczność, sumienność, samodzielność,

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo - ochrona roślin

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Doradca techniczno handlowy
Firma: NaturalCrop Poland Sp. Z o.o.
Obowiązki: Sprzedaż produktów firmy. Organizacja sieci dystrybucji. Szkolenia i doradztwo dla ostatecznych odbiorców produktów.
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel handlowy
Firma: AMPOL-MEROL Sp. z o.o.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Technolog żywności / kontroler jakości

Jestem absolwentem Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy, studiowałem kierunek Technologia żywności i żywienie człowieka na wydziale Rolnictwa i Biotechnologii. Wcześniej kształciłem się również w kierunku Technologi żywności w Technikum im. Marii Karłowskiej w Żninie.

Dawid

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: kontroler jakości, przedstawiciel handlowy, doradca rolny,

"Wszystkie przeszkody są w Twoim umyśle, a tylko wytrwałość w tym co czynisz gwarantuje Ci sukces w przyszłości". Obecnie pracuję w administracji, jednakże szukam pracy, która byłaby dla mnie bardziej satysfakcjomnująca, ponieważ jestem osobą energiczną, bardzo ambitną, szybko i chętnie się uczącą, oraz chętnie podejmującą nowe wyzwania. Z obecnie wykonywanej pracy wyniosłam m. in. sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, odpowiedzialność za wykonywaną pracę i dobrą organizację. Szybko przystosowuję się do nowych warunków oraz łatwo nawiązuję kontakty z otoczeniem. Z rolnictwem jestem związana od zawsze, ponieważ pochodzę z gospodarstwa rolnego, studiowałam rolnictwo, obecnie posiadam kontakt z rolnikami od strony administracyjno-doradczej. Posiadam dużą wiedzę rolniczą, duże chęci do przyswojenia tego, czego nie umiem i jestem pełna zapału do pokonywania nowych wyzwań.

Ewa Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: zootechnik

Mam 24 lata, tytuł magistra inżyniera zootechnika, ukończone studia na wydziale Zootechnicznym Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy. 2,5 roku doświadczenia w logistyce, dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego w mowie i piśmie, prawo jazdy kat. B Jestem osobą komunikatywną, umiejącą pracować zarówno w zespole jak i na samodzielnym stanowisku.

Paulina

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy