Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Doradca techniczno-handlowy


O MNIE

Bardzo dobra znajomość agrotechniki, zasad nawożenia, środków ochrony roślin Dobra znajomość pakietu Microsoft Office, Dobra znajomość systemów operacyjnych z serii Windows, Prawo jazdy kategorii B od 2008 roku, Mocne strony Wiarygodność, punktualność, umiejętność zarządzania własnym czasem, brak nałogów, umiejętność doradztwa, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w stresie, elastyczność, sumienność, samodzielność,

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo - ochrona roślin

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Doradca techniczno handlowy
Firma: NaturalCrop Poland Sp. Z o.o.
Obowiązki: Sprzedaż produktów firmy. Organizacja sieci dystrybucji. Szkolenia i doradztwo dla ostatecznych odbiorców produktów.
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel handlowy
Firma: AMPOL-MEROL Sp. z o.o.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: asystent zootechnika, pracownik gospodarstwa

Jestem osobą otwartą,bezpośrednią,komunikatywną. Chętnie zdobywam nowe doświadczenia. Uwielbiam prace z ludźmi i zwierzętami.Potrafię zmienić miejsce zamieszkania po to by się spełniać zawodowo.

Malwina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem osobą pochodzącą z gospodarstwa rolnego, dlatego praca oraz tematyka rolnictwa jest mi dobrze znana. Jestem osobą zdyscyplinowaną i sumienną, łatwo nawiązującą kontakty z innymi ludźmi oraz otwartą na współpracę z nimi. Jestem młodym, dyspozycyjnym i ambitnym człowiekiem, posiadającym zdolność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia. Moją zaletą jest odpowiedzialność i dobra organizacja pracy. Uważam, że ważną cechą, którą posiadam jest również konsekwencja w działaniu i dążenie do realizacji zamierzonych celów. Cechuje mnie także umiejętność pracy pod presją czasu i otwartość na nowe wyzwania. Posiadam prawo jazdy (z 6-letnią praktyką). Moim atutem jest umiejętność łączenia pracy samodzielnej i zespołowej.

Michał Zbigniew

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jako absolwentka zootechniki jestem przygotowana do pracy związanej z produkcją zwierzęcą. Z chęcią podejmuje nowe wyzwania i ambitnie dążę do osiągania wyznaczonych celów. Potrafię bardzo dobrze organizować swój czas, jestem osobą aktywną i chętną do działania. Z łatwością nawiązuję kontakty z ludźmi. Dwukrotnie organizowałam Towarzyskie Zawody Jeździeckie, zajmuję się redagowaniem strony internetowej prowadzonego klubu jeździeckiego.

Sylwia

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy