Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

mgr inż., zootechnik technik weterynarii
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister
Nazwa szkoły: SGGW w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek studiów: zootechnika, spec. hodowla zwierząt. Praca dyplomowa pt.: "Produkty pozyskiwane od owiec w systemach jakości żywności".
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: SGGW w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek studiów: zootechnika, spec. hodowla zwierząt. Praca dyplomowa pt.: "Klonowanie koni".
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik weterynarii
Nazwa szkoły: 2-letnia Policealna Szkoła Weterynarii, Ośrodek Edukacji Sokrates w Bielsku-Białej
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek nauki: technik weterynarii

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: zootechnik
Firma: Integra Sp. z o.o. Grupa SuperDrób


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: również inne pokrewne (zgodne z wykształceniem),
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Witam serdecznie! Jestem młodą, ambitną osobą, która poszukuje pracy w branży rolniczej. Umiejętności, które mnie cechują to: - dobra obsługa komputera (systemy operacyjne: Windows XP/Vista; oprogramowanie MS Office, Internet) -dobra znajomość programów: WF-MAG sprzedaż i magazyn, SELLO -znajomość fakturowania -obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych -podstawy rachunkowości -podstawowa znajomość programów: Płatnik, Symfonia, Optima -wiadomości na temat produkcji rolniczej (roślinnej i zwierzęcej), które wyniosłam na studiach -umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, dokładność, poczucie humoru. Pozdrawiam, Anna Proszę o wstępny kontakt mailowy:dj_angel@op.pl

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Z wykształcenia jestem inż. ochrony środowiska. Interesuje się ogrodnictwem, przez kilka lat opiekowałem się ogródkiem mojej byłej sąsiadki przeprowadzając podstawowe prace ogrodnicze. Ponadto w ciągu ostatnich 3 lat brałem jednorazowo na zlecenie w pracach sadzenia drzew i krzewów. Miałem także ostatnio możliwość brania udziału w projektowaniu rabaty w ogrodzie pod względem doboru roślin.Ukończyłem kurs doboru roślin ogrodowych.Ogrodnictwo to moja pasja, na którą poświęcam mój wolny czas uprawiając w domu różne rośliny, nie tylko ozdobne. Można powiedzieć, że usiłuję stworzyć mój mały ogródek na kilku m2 parapetu mojego mieszkania.Chciałbym jednak zdobyć praktykę opartą o większe, bogatsze doświadczenia. W przyszłości myślę aby skończyć studia ogrodnicze. Jestem zainteresowany także propozycjami pracy w sadownictwie i rolnictwie.

Mateusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Technik ochrony środowiska o specjalności oczyszczanie ścieków i uzdatniania wód

Alicja

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy