Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

mgr inż., zootechnik technik weterynarii
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister
Nazwa szkoły: SGGW w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek studiów: zootechnika, spec. hodowla zwierząt. Praca dyplomowa pt.: "Produkty pozyskiwane od owiec w systemach jakości żywności".
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: SGGW w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek studiów: zootechnika, spec. hodowla zwierząt. Praca dyplomowa pt.: "Klonowanie koni".
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik weterynarii
Nazwa szkoły: 2-letnia Policealna Szkoła Weterynarii, Ośrodek Edukacji Sokrates w Bielsku-Białej
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek nauki: technik weterynarii

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: zootechnik
Firma: Integra Sp. z o.o. Grupa SuperDrób


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: również inne pokrewne (zgodne z wykształceniem),
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem Zootechnikiem z zawodu i z zamiłowania. Chciałbym pracować w branży rolniczej lub leśniczej, ponieważ to lubię. Znam dobrze tematykę i pragnę się dalej rozwijać w tym kierunku. Nie szukam konkretnego zajęcia, potrafię robić dużo rzeczy i realizuję się we wszelkich dziedzinach rolniczych.

Wojciech

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem osobą komunikatywną, lojalną, uczciwą, punktualną. Potrafię pracować w grupie. Łatwo dostosowuję się do nowego miejsca czy kultury.

Maria

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: pracownik biurowy,handlowiec

W czerwcu tego roku ukończyłam studia na kierunku Zootechnika o specjalności Biologia Rozrodu Zwierząt, Uniwersytetu Rolniczego im. H. Kołłątaja w Krakowie.W związku z tym jestem zainteresowana pracą lub odbyciem stażu co pozwoliłaby mi rozwinąć i wykorzystywać wiedzę zdobytą podczas studiów. W czasie studiów realizowałam program z zakresu: - chowu i hodowli oraz rozrodu zwierząt gospodarskich w szczególności: bydła, trzody chlewnej, koni, owiec i kóz, drobiu, zwierząt futerkowych oraz ryb, - żywienia zwierząt i paszoznawstwa, - doradztwa rolniczego, - zastosowania informatyki w rolnictwie, - fizjologii, genetyki, anatomii, biochemii, mikrobiologii, embriologii itp. zwierząt, - rachunkowości rolnej i finansów, - użytków rolnych i uprawy roli. Wiedzę jaką zdobyłam podczas studiów popartą mam praktykami semestralnymi, które odbyłam na farmie bydła w Irlandii oraz w Stadninie Koni ,,Hańczowa, a także praktykami dyplomowymi związanymi z moją pracą magisterską. Jestem osobą sumienną, rzetelną i obowiązkową, szybko się uczę. Praca jaką dotychczas wykonywałam sprawiła, że stałam się bardziej zdyscyplinowana a częsty kontakt z klientem nauczył mnie profesjonalizmu i otwartości. Wiem, że dzięki swojemu zaangażowaniu potrafiłabym szybko i skutecznie sprostać powierzonym mi zadaniom.

Justyna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy