Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Odbyłam praktyki studenckie na fermie drobiu w Piekarach Śląskich, fermie trzody chlewnej w Dobczycach, Krakowskim Ogrodzie Zoologicznym, oraz praktykę dyplomową w laboratorium parazytologicznym na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Zootechnik
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział: Hodowli i Biologii Zwierząt Kierunek: Zootechnika Specjalność: Hodowla zwierząt

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Zootechnik,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem młodym zootechnikiem poszukującym pracy w zawodzie, posiadam wykształcenie w tym kierunku i mocno zakorzenioną pasję do zwierząt hodowlanych . Nie boje się ciężkiej fizycznej pracy oraz trudnych wyzwań.

Sonia

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Posiadam wykształcenie wyższe inżynierskie. Skończyłam Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku: Rolnictwo o specjalizacji: Produkcja i zbyt płodów rolnych. Do tej pory nie udało mi się podjąć pracy w zawodzie, dlatego rozpoczęłam szkołę na kierunku: Technik Weterynarii. Szukam pracy, w której będę mogła wykorzystać swoje wykształcenie oraz zdobyć doświadczenie w weterynarii.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: laborant, praca na oczyszczalni ścieków, stacji uzdatniania wody, wykonywanie pomiarów

W czerwcu skończyłam studia na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Studiowałam: Ochronę środowiska na specjalizacji: Systemy ochrony wód i gleby. Jako absolwentka studiów inżynierskich tego samego kierunku, dobrze poruszam się wśród zagadnień związanych z ochroną środowiska i wodą. Studia zaznajomiły mnie m.in. z Prawem Wodnym, Prawem Ochrony Środowiska, oraz Ramową Dyrektywą Wodną. Posiadam wiedzę m.in. z hydrologii, gleboznawstwa, ochrony powietrza, meteorologii, ekologii, planowania przestrzennego i gospodarki wodnej, chemii, biochemii, biologii i mikrobiologii itp. Odbyłam praktyki studenckie w Urzędzie Miasta Rybnika i KWK -Chwałowice. Obsługę komputera, w tym pakietu MS Office opanowałam w sposób bardzo dobry. Jestem sumienna, cierpliwa, dyspozycyjna, odpowiedzialna i szybko się uczę. Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi. Potrafię pracować w grupie jak i samodzielnie wykonywać swoje obowiązki.

Karolina

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy