Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Ukończyłem zootechnikę na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Moja specjalizacja to produkcja pasz i doradztwo żywieniowe, specjalizuję się również w tematyce związanej z dobrostanem zwierząt gospodarskich, przede wszystkim drobiu oraz trzody chlewnej.


O MNIE

sport, muzyka, podróże, terrarystyka

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. zootechniki
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: zootechnika, produkcja pasz i doradztwo żywieniowe
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące im. III Dywizji Strzelców Karpackich w Czaplinku

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: młodszy opiekun zwierząt
Firma: Zoo Wrocław sp. z. o. o.
Obowiązki: opieka nad zwierzętami, karmienie, pojenie, profilaktyka
1234 - 1234
Stanowisko: praktykant
Firma: Zoo Wrocław sp. z. o. o.
Obowiązki: opieka nad zwierzętami, karmienie, pojenie, profilaktyka
1234 - 1234
Stanowisko: praktykant
Firma: Agri Plus sp. z. o. o.
Obowiązki: opieka nad zwierzętami, zadawanie paszy, profilaktyka, dezynfekcja pomieszczeń, kontrola mikroklimatu, inseminacja, wykrywanie rui, sprawdzanie prośności, znakowanie zwierząt


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 3000-4000zł
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem absolwentką zootechniki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Podczas trwania studiów, miałam okazje odbyć praktyki w małym gospodarstwie i zapoznać się z charakterem pracy z zwierzętami takimi jak bydło mleczne oraz owce. Podczas trwania nauki brałam udział w opiece przy ocieleniu oraz opiekę nad jagniętami. Praktyki rozszerzyłam w Ogrodzie Zoologicznym w sekcji ssaków kopytnych. Dodatkowo, praca w gospodartwie z kozami typu mlecznego, podniosła moje kwalifikacje zawodowe. Podczas dodychczasowej pracy do moich obowiązków należała opieka nad zwierzętami, kontrola kondycji zwierząt, podawanie leków, antybiotyków. Korekcja racic kóz. Prowadzenie dokumentacji na temat zdrowia zwierząt. Dój, karmienie, prace porządkowe i konserwacyjne w gospodarstwie. Pragnę nadal podnosić swoje kwalifikacje. Powierzone mi obowiązki wykonuje na najwyższym poziomie, kierując się dobrostanem zwierząt, oraz bezpieczeństwem. Wiedza, którą zdobyłam do tej pory i pasja z którą podchodzę do pracy, owocuje dużym zaangażowaniem. Praca z wieloma gatunkami zwierząt uświadomiła mi, że każde zwierzę potrzebuje indywidualnego podejścia i opieki.

Żaneta Stosur

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Posiadam wyższe wykształcenie. Tytuł magistra inżyniera uzyskałam kończąc dwustopniowe studia stacjonarne na kierunku medycyna roślin na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Przestudiowane przedmioty pozwoliły mi nabyć wiedzę m. in. z zakresu rozpoznawania chorób i szkodników roślin oraz chwastów, oceny stopnia zagrożenia i podejmowania optymalnego działania w celu ich zwalczania, dobrych praktyk w rolnictwie, integrowanej ochrony i produkcji roślin rolniczych i ogrodniczych, genetyki i hodowli roślin, doświadczalnictwa. Posiadam także umiejętności praktyczne zdobyte podczas licznych prac laboratoryjnych.

Sandra

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Inżynier ochrony środowiska. Studentka ostatniego roku Agronomii. Posiadam doświadczenie w handlu, łatwo nawiązuję kontakt z klientem. Władam językiem angielskim na poziomie bardzo dobrym, w stopniu podstawowym opanowałam język rosyjski. Dobrze radzę sobie z pakietem Office. Posiadam prawo jazdy kat.B. Moje zainteresowania to rolnictwo ekologiczne i teatr.

Jagoda

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy