Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Pracuję zawodowo nie przerwanie ponad 30 lat cały czas na stanowiskach kierowniczych .Kierowałem zakładem Rolny o pow. 1500 ha , następnie Kombinatem Rolnym o pow. 5000 ha z pełna produkcją zwierzęca . Pracę w Kombinacie przerwała prywatyzacja zostałem bezpośrednio zatrudniony w Agencji Własności Rolnych , obecnie Agencja Nieruchomości Rolnych Wrocław . W trakcie kariery zawodowej zdobyłem dużo wiedzę Prawno-gospodarcza w zakresie procesu zarządzania , obrotu nieruchomościami , wyceny oraz spraw produkcyjnych i handlowych produktami rolnymi .


O MNIE

polityka i religia . sport szczególnie piłka nożna wielki fan Barcelony . Jazda rowerowa długie trasy i wycieczki w górach .

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: ekonomista rolnik
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza Wrocław
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: produkcja roślinna i zwierząca i umiejątność zarządzania przedsiąbiorstwem rolnym .
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik rolnik
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Rolniczych Rakowice Wielkie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Produkcja roślinna i zwierząca .

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: kierownik - złożyłem wypowiedzenie umowy o pracę
Firma: Agencja Nieruchomości Rolnych
Obowiązki: zarządzanie , zagadnienia prawa i szereg przepisów dotyczących obrotu nieruchomościami . Ustawy prawo budowlane , zamówień , wodne , o lasach , o samorządach terenowych . wyceny nieruchomości , dyscyplina finansów itd.
1234 - 1234
Stanowisko: dyrektor
Firma: Kombinat Rolny Rakowice Wielkie
Obowiązki: zarządzanie przedsiębiorstwem rolnym . Zarządzałem bardzo dobrze co spowodowało że jedno z pierwszych przyjęła Agencja Nieruchomości Rolnych celem prywatyzacji .
1234 - 1234
Stanowisko: kierownik
Firma: Zakład Rolny Kombinatu Rolnego Rakowice Wielkie
Obowiązki: Zarządzałem bardzo dobrze zakładem prowadzącym pełną produkcję roślinną i zwierzęcą .


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: doradca w każdej gospodarczej sprawie,
Wynagrodzenie: do ustalenia po poznaniu zadań , firmy i moich umiejetności
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: produkcja roślinna

Dzięki dotychczasowej pracy nabyłem doświadczenia w z zakresie prowadzenia biura i spraw urzędowych, a także poszerzyłem swoje umiejętności w zakresie komunikowania oraz zagadnień interpersonalnych. Pracowałem na stanowisku zastępcy kierownika produkcji, dzięki czemu nauczyłem się sprawnie organizować pracę własną, jak również swojego zespołu. W pracy stykałem się z wieloma problemami, które nauczyłem się rozwiązywać także w sytuacjach stresowych. Jestem młodą, ambitną, dyspozycyjną osobą. Posiadam takie cechy jak odpowiedzialność i skuteczność w działaniu, a także umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole. Kieruje mną zamiar poszerzenia zdobytych kwalifikacji oraz umiejętności. Gotowy jestem rozpocząć pracę, która dzięki stawianym wymaganiom umożliwi mi rozwój zawodowy i jednocześnie przyczyni się do poszerzenia dotychczas zdobytych kwalifikacji. Ze swojej strony oferuję dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych mi obowiązków wykorzystując w pełni dotychczasowe doświadczenie zawodowe jak i wiedzę zdobytą w czasie studiów.

Jarosław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem sumienny, punktualny, otwarty na kontakty z ludźmi. Zawsze staram się podnosić swoje kwalifikację i starannie wykonywać powierzone mi zadania.

Patryk

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem młodym,ambitnym pełnym poczucia humoru oraz łatwo nawiązującym kontakty człowiekiem.Nie boję się żadnych wyzwań.Umiejący pracować w zespole. Pozdrawiam:)

Grzegorz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy