Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą bardzo dobrze zorganizowaną i zorientowaną na cele. Posiadam umiejętność pracy zespołowej oraz potrafię budować i utrzymywać dobre relacje w miejscu pracy. Moje dynamiczne działanie wraz z logicznym myśleniem i rozwiązywaniem problemów pozytywnie wpływają na efektywność powierzonej mi pracy. Posiadam praktyczna znajomość technik sprzedaży (Poznan 2010) oraz certyfikat z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w catering. W styczniu 2017 Roku wracam do Polski, poszukuj pracy na terenie calego kraju.


O MNIE

Tenis (reprezentant Spalding Town Tennis Club)  Podróże (Kanada, Słowacja, Ukraina, Niemcy, Cypr, Grecja, Szwecja, Norwegia, Holandia, Rumunia)  Kulinaria, gotowanie

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister Inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rzeszowski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ekonomika Produkcji Rolniczej
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: średnie wyksztaścenie
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące Im.Króla Kazimierza Wielkiego w Brzozowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ogólny

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Vine House Farm
Firma: Asystent rolnictwa
Obowiązki: Asystent rolnictwa ds. uprawy i sprzedaży warzyw organicznych oraz karmy dla dzikich ptaków. Ogrodnik
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel handlowy
Firma: Rotomat
Obowiązki: Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży termoznaków w Polsce i za granicą.
1234 - 1234
Stanowisko: Asystent rolnictwa
Firma: Vine House Farm
Obowiązki: Asystent rolnictwa ds. uprawy i sprzedaży warzyw organicznych oraz karmy dla dzikich ptaków. Ogrodnik
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik działu kadr i płac
Firma: Przetwórstwo Drzewne Drewger
Obowiązki: Pomoc biurowa w ramach prakych uczelnianych.
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Firma: Long and Son's
Obowiązki: Pracownik fizyczny ds. zbioru warzy oraz zapozanywanie sie z zasadami rolnictwa w Szkocji. Praca w ramach praktyk uczelnianych.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: Przedstawiciel

Jestem absolwentką. Średniej Szkoły Rolniczej w Mokrzeszowie. Odbywałam praktyki w ogrodach, w szklarniach w parkach mechanicznych, w trzodach. Rolnictwo zawsze było moją passą .Lubię środowisko rolnicze. Większość swego życia spędziłam na wsi. Pomagałam w pracach polowych i przy inwentarzu .Pracowałam przy zbiorze truskawek w Hiszpanii oraz w Niemczech zbiór szparagów. Znane są mi maszyny rolnicze i ich zastosowanie. Także znana jest mi produkcja zwierzęca ,oraz nawozy ,mieszanki itp. Posiadam roczne doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawca art. spożywczych .Bardzo pragnę pracować i rozwijać się w branży rolniczej. W pracy wykazuję się ambicją i zaangażowaniem. Cenię sobie samodzielność w działaniu jak i współpracę z zespołem co powoduje ,że sprawia mi to wielką satysfakcję. Potrafię wyznaczać sobie cele, do których konsekwentnie dążę .Jestem osobą otwartą i sumienną ,dzięki czemu nawiązuję pozytywne relacje z klientami. Posiadam certyfikat Ukończenia Kursu komputerowego (Microsoft Office Word, Excel, Programy graficzne).Dodatkowo ,jestem kierowcą z 12-letnim stażem(bez kolizji).Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.

BOŻENA

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Agronomia hodowla zwierząt.

JACEK

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem absolwentką zootechniki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Podczas trwania studiów, miałam okazje odbyć praktyki w małym gospodarstwie i zapoznać się z charakterem pracy z zwierzętami takimi jak bydło mleczne oraz owce. Podczas trwania nauki brałam udział w opiece przy ocieleniu oraz opiekę nad jagniętami. Praktyki rozszerzyłam w Ogrodzie Zoologicznym w sekcji ssaków kopytnych. Dodatkowo, praca w gospodartwie z kozami typu mlecznego, podniosła moje kwalifikacje zawodowe. Podczas dodychczasowej pracy do moich obowiązków należała opieka nad zwierzętami, kontrola kondycji zwierząt, podawanie leków, antybiotyków. Korekcja racic kóz. Prowadzenie dokumentacji na temat zdrowia zwierząt. Dój, karmienie, prace porządkowe i konserwacyjne w gospodarstwie. Pragnę nadal podnosić swoje kwalifikacje. Powierzone mi obowiązki wykonuje na najwyższym poziomie, kierując się dobrostanem zwierząt, oraz bezpieczeństwem. Wiedza, którą zdobyłam do tej pory i pasja z którą podchodzę do pracy, owocuje dużym zaangażowaniem. Praca z wieloma gatunkami zwierząt uświadomiła mi, że każde zwierzę potrzebuje indywidualnego podejścia i opieki.

Żaneta Stosur

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy