Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osoba sumienna i punktualna. Mam wyższe wykształcenie rolnicze zootechniczne oraz podstawie w formie technicznego wykształcenia ogrodniczego. Posiadam prawo jazdy kat B oraz praktykę w prowadzeniu aut osobowych rożnych rozmiarów oraz aut dostawczych (vanow). Potrafię prowadzić ciągnik rolniczy. Znam język angielski w stopniu dobrym umożliwiającym swobodną komunikację oraz w piśmie. Posiadam zdobyte podczas pobytu w Anglii uprawnienia do wykonywania oprysków z użyciem pestycydów (licencja angielska).


O MNIE

wszelka forma aktywności ruchowej w szczegolności mountain walking, pływanie, jazda rowerem, prowadzenie samochodu.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Ogrodnik
Nazwa szkoły: Technikum Ogrodnicze Tarnów
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Absolwent Technikum Ogrodniczego przy Zespole Szkół Ogrodniczo-Rolniczych w Tarnowie. Przygotowanie do podjącia pracy w ogrodnictwie z uwzglądnieniem produkcji wielkotowarowej w sektorze sadowniczym, kwiaciarskim i warzywniczym.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inz
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza im H. Kołśćtaja Kraków
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Absolwent Akademii Rolniczej wydz Hodowli i Biologii Zwierząt o specjalności Rybactwo i Ochrona Wód. Przygotowanie do pracy w sektorze rolniczym o profilu hodowli zwierząt z uwzglądnieniem hodowli ryb oraz ochrony wód i środowiska naturalnego.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Grower (producent )
Firma: Bordon Hill Nurseries LTD
Obowiązki: Opieka nad roślinami w cyklu produkcyjnym upraw pod osłonami. Wykonywanie oprysków pestycydami zgodnie z kalendarzem oprysków. Produkcja roślin wiosennych, warzyw, roślin ozdobnych. Doświadczenie w produkcji poissenti (gwiazda betlejemska). Samodzielne stanowisko pracy. Angaż na czas nieokreślony.
1234 - 1234
Stanowisko: Prace dorywcze Anglia
Firma: Agencja pracy Staffpoint
Obowiązki: Praca dla agencji pracy w Anglii, prace rozne
1234 - 1234
Stanowisko: Technolog, Kierownik produkcji
Firma: PTH Certech Sp.J
Obowiązki: Praca w zakładzie produkcyjnym przy produkcji żwirków higienicznych dla zwierząt oraz dodatków paszowych dietetycznych dla zwierząt. Początkowo jako technolog przy współtworzeniu produktów w linii dodatków dietetycznych dla małych zwierząt. W tym nadzór nad wytwarzaniem i opracowaniem metod produkcji. Następnie jako kierownik produkcji z nadzorem nad 9 osobowa załoga.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: praca w rolnictwie w sektorze roslinnym zwierzecym , doradztwie lub przedstawicielstwie,
Wynagrodzenie: powyzej 2500 zl
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Magister Inżynier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Martyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Doświadczenie zawodowe: - W czasie trwania studiów praca w Angli i Dani na farmach sadowniczych (2 miesiące + 4 miesiące + 3 miesiące) - praca jako przedstawiciel handlowy (pasze,) (3 mies) - praca w firmie zajmującej się produkcja podłoża do uprawy pieczarek, spec. ds marketingu i spec. ds sprzedaży (2 lata) - do chwili obecnej praca w firmie zajmującej sie wyposażeniem budynków inwentarskich dla bydła, spec. ds zamówień, specj. ds logistyki (3,5 roku)

Pawel

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: Stażysta/Pomocnik

Pasjonat i student zaoczny rolnictwa na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu od tego roku. 1.5 roku prowadziłem własną działalność w zakresie przewozu osób, wcześniej byłem etatowym kierowcą a także pracowałem w Gospodarstwie rolnym oraz jako konsultant w firmie pośredniczącej pożyczki.

Piotr Bujak

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy