Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

W roku 1981 pr. jazdy kat. C+E, do chwili obecnej prowadzę w/w gosp.rolne, które likwiduje wykorzystując bardzo korzystne położenie- poprzez sprzedaż działek.Uzyskany kapitał z gruntu rolnego, zamierzam zainwestować w rolnictwo,las, bądź przetwórstwo, ale w oparciu o lokalny produkt. -1992r. kurs ukończony ,,Uruchamianie I Prowadzenie Małych Zakładów Przetwórstwa Spożywczego, A.R SGGW-W-wa; -2007 -M.O.D.R w W-wa ,, Zasady Ekologicznego Prowadzenia Upraw I Chowu Zwierząt; - 31.03.2008 Zaświadczenie nr. B/1451/15/EI/08 MODR w Warszawie ,,Stosowanie środków ochrony roślin sprzętem naziemnym. Jestem zainteresowany rozwiązaniami racjonalizatorskimi.

Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: nie
Nazwa szkoły: W.SZK.E I Z Warszawa
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zarządzanie I Marketing
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: lełnik
Nazwa szkoły: Zasad.Szk. Lełna -Baligród
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: użytkowanie, hodowla, ochrona lasu, a także zoologia lełna z łowiectwem Umiejątność pracy pilarką spalinową Pr. jazdy kat.AB

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Kierowca - przewożnik
Firma: Usługi Transportowe Chłodnicze
Obowiązki: Transport Żywności szybko psującej się /lody, wędliny i mięso/ Obsługa pojazdu ciężarowego chłodniczego z agregatami do pracy stacjonarnej i w ruchu kołowym Akwizycji
1234 - 1234
Stanowisko: Rolnik - Właściciel
Firma: Gospodar. Rolne - Teresin
Obowiązki: Umiejętności uprawy ziemi ciągnikiem średniej mocy /Zetor K25, Ursus C-33o, C-360, a także Białoruś Jumz + czołowy ładowacz paletowy
1234 - 1234
Stanowisko: Gajowy Lasów Państwowych
Firma: OZLP-Siedlce
Obowiązki: Ochrona Lasu przed kradzieżami, nadzór brygad roboczych, wydawanie drewna użytkowego, wszelkie prace kameralne zlecone przez leśniczego. Przeprowadzania szacunku brakarskiego w lasach prywatnych, oraz zalesienia i odnowień lasu.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Pomocnik Zarządu lub Właściciela,
Wynagrodzenie: 4500 zł/msc
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: sezonowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Jestem osoba młodą uczciwą i sumienną.Pochodze z gospodarstwa więc żadne prace w rolnictwie nie są mi obce. Posiadam prawo jazdy ABT.Pracowałem już kiedyś w Holandi przy uprawie warzyw. Szybko się uczę więc nie boje sie nowych wyzwań.

sebastian

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: zootechnik, zarządca gospodarstwa, przedstawiciel handlowy firmy paszowej

Jestem absolwentem zootechniki w SGGW oraz rolnikiem z krwi i kości :) Od lat wraz z rodzicami hodujemy trzodę chlewną, bydlo mleczne, konie i drób. Mam doświadczenie w uprawie roli. Pracowałem na fermie trzody chlewnej i owiec w Irlandii, gdzie byłem odpowiedzialny za selekcję zwierząt, pomoc w porodach, inseminację loch, kurtyzację ogonów itp. Jeśli szukasz doświadczonego rolnika-zootechnika to jestem idealnym kandydatem :)

Łukasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Osoba pracowita ,nie karana, bez nałogów.

Witold

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy