Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

I'm qualified in the field of agriculture - wide program, including growing crop, all vegetable, fish production, cow-dairy-beef, swine/sows, poultry-egg-broiler production (the entire cycle of crop and livestock production), now I work on jobs: environmental protection, quality management and managing of different type of waste.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

polski - Słaba
angielski - Słaba

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: NIE
Stosunek do służby wojskowej: NIE

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Dyrektor hodowli bydła mięsnego,
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Z wykształcenia jestem zootechnikiem żywieniowcem, poszukuję zatrudnienia przy produkcji zwierzęcej lub jako asystent lekarza weterynarii. Mam doświadczenie w pracy przy bydle mlecznym, koniach i w klinice weterynaryjnej. Posiadam prawo jazdy kat.B, znajomość języków i obsługi komputera. Oferuję dyspozycyjność, sumienność i pełne zaangażowanie w wykonanie powierzonych zadań.

Patrycja

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem absolwentem geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, obecnie jestem na trzecim semestrze dwuletniej szkoły rolniczej dla dorosłych. Umiejętność obsługi komputera MS Windows, pakiet MS Office (Word, Excel, PowerPoint w stopniu dobrym)

Łukasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Posiadam umiejętności z rożnych szczebli ponieważ potrafię sam obsługiwać maszyny jak i zarządzać zespołem wykonującym zadania. Znam się na większości maszyn i urządzeń rolniczych jak i na produkcji roślinnej i zwierzęcej. Posługuję się biegle językiem Niemieckim jak i Angielskim znam również podstawy Holenderskiego. Posiadam duże doświadczenie w całej branży rolnej zdobyte zagranicą. Obecnie prowadzę niewielkie gospodarstwo rolne.

Grzegorz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy