Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam. Jestem absolwentem Uniwersytetu Technologiczno - Przyrodniczego w Bydgoszczy. Ukończyłam kierunek rolnictwo na specjalności ochrona roślin z tytułem inżyniera. Nie posiadam dużego doświadczenia ale mieszkałam na wsi i pracowałam na gospodarstwie rolnymrodziców (hodowla bydła mlecznego i uprawa roślin) więc temat rolnictwa i ciężkiej pracy nie jest mi obcy. Ponadto odbywałam praktyki w Agencji Rynku Rolnego w Bydgoszczy oraz w firmie Ampol - Merol w Wąbrzeźnie. Posiadam również aktualny certyfikat szkolenia z zakresu doradztwa i stosowania środków ochrony roślin (15.01.1015) Jestem osobą sumienną, pracowitą i gotową na nowe wyzwania.


O MNIE

aktualny certyfikat szkolenia z zakresu doradztwa i stosowania środków ochrony roślin (15.01.1015)

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

angielski - Dobra
polski - Ojczysty

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek Rolnictwo, specjalność ochrona roślin ( praca inż. pt. Ocena występowania omacnicy prosowianki na terenie woj. kujawsko-pomorskiego)

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: praktyki studenckie
Firma: Ampol-Merol w Wąbrzeźnie
Obowiązki: dział: księgowość, środki ochrony roślin archiwizajcja dokumentów, obieg dokumenów, przygotowywanie korespondencji z klientami, praca w sys. operacyjnych firmy
1234 - 1234
Stanowisko: praktyki studenckie
Firma: Agencja Rynku Rolnego
Obowiązki: praktyki na działach: administracja. sekretariat, dzial kwotowania prod. mleczej, archiwum. obsługa beneficjentów, archiwizacja dokumentów, praca w systemach operacyjnych ARR


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem studentem na UTP w Bydgoszczy. Od małego dzieciństwa wychowałem się na gospodarstwie rolnym taty.Interesuje się wszystkim co jest związane z tą branżą. Najbardziej jednak interesuje się produkcją roślinną , zwierzęcą (trzoda chlewna) oraz maszynami rolniczymi. Cały czas się dokształcam w sensie praktycznym jak i teoretycznym. Jestem osobą kreatywną umiem odnaleźć się w zespole ale także potrafię pracować solo.

Błażej Adam

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem młodym pełnym zapał, szybko się uczącym z zapałem do pracy młodym człowiekem. Obecnie kończę naukę na uczelni UTP w Bydgoszczy na kierunku zootechnika. pochodzę z rodzinnego gospodarstwa zajmującego się hodowlą bydła mlecznego, obecnie utrzymuje 65 sztuk krów mlecznych będących pod oceną PFHBiPM. Pragne nadmienić iż uczestniczyłem w "Akademi Zdrowej Racicy" oraz mam ukończony kurs inseminacyjny.

Dariusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Łatwej i przyjemnej

Poszukuję pracy jako handlowiec - przedstawiciel handlowy, kierownik regionalny etc, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ktora nie zniknie po 6 miesiacach, oraz takiej ktora posiada kontakty zagraniczne w ktorych bede mogl wykorzystywac i rozwijac swoj angielski. Najlepiej gdyby firma byla zwiazana z branza rolnicza. Pensja na okresie probnym w zwiazku z kryzysem - 3000 netto + auto służbowe - najlepiej Ford F350 Lariat dually. Posiadam wyksztalecenie wyzsze rolnicze, oraz doswiadczenie handlowe w sprzedazy maszyn rolniczych oraz pasz i dodatkow paszowych. Z gory dziekuje firmie O-R. z wrzesni, ale pensja 1500 netto mnie nie interesuje (nie dziwi, mnie, ze co 3 miesiace szukacie handlowca). Nie podaje w niniejszym ogloszeniu prawdziwych danych poniewaz nie sa w tym momencie istotne. Jesli posuzkujecie handlowca z kujawsko-pomorskiego (teren pracy dowolny) prosze o informacje na podanego maila, chetnie przysle swoje CV oraz LM. Rodzaj umowy - dowolna.

Januszek

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy