Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą komunikatywną, rzetelną i sumienną, powierzone zadania wykonuję z dużą staranością i precyzją. Praca w zespole nie sprawia mi problemów.
Wykształcenie

Wykształcenie: Zawodowe

Znajomość Języków:

angielski - Bardzo dobra
polski - Ojczysty

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Weterynarii
Nazwa szkoły: Studium Kształcenia Kadr
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno- Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zootechnika

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Ambitna, pomysłowa, nie boi się wyzwań. Pragnie rozwijać swoje umiejętności i zdobyć doświadczenie. Z wykształcenia umysł ścisły. Osoba, której nie sposób nie lubić!

Ewa

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Szukam pracy. Jestem przekonany, że moje predyspozycje psychiczne jak i wiedza teoretyczna pozwolą mi na efektywną pracę. Jestem samodzielny i bardzo odpowiedzialny, ambitny i konsekwentny w dążeniu do celu. Powierzone mi zadania wykonuję sumiennie. Jestem otwarty na nowe idee, szybko się uczę. Łatwo nawiązuję kontakty.

Adrian

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabyta wiedzę. Podczas nauki na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie odbyłam praktykę zawodowa na na stanowisku doradca żywieniowy, przedstawiciel handlowy w firmie Cargill Polska. Zostałam wyróżniona przez firmę Cargill Polska tytułem lidera programu "pierwszy kontakt z biznesem". Jestem dyspozycyjna i samodzielna, potrafię pracować w zespole, łatwo nawiązuje kontakty, mam zdolności negocjacyjne. Jestem dokładna i odpowiedzialna, potrafię zorganizować sobie prace, o czym świadczy wysoka ocena z odbytej praktyki zawodowej. W wypełnieniu powierzonych mi prac z cala pewnością pomocna będzie dobra znajomość języka angielskiego i obsługi komputera. Chciałabym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią dla firmy z którą będę współpracować i mojego rozwoju zawodowego. Jeśli moja oferta okaże sie dla Państwa interesująca, jestem gotowa przybyć na spotkanie i zaprezentować swoja osobę podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Katarzyna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy