Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

• Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów • Umiejętność pracy w zespole • Prawo jazdy kategorii B • Znajomość pakietu MS Office • Dyplom ukończenia kursu wychowawcy kolonijnego
Wykształcenie

Wykształcenie: Podstawowe

Znajomość Języków:

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zootechnika o specjalności „Hodowla i użytkowanie zwierząt” na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zootechnika o specjalności „Produkcja mieszanek paszowych i doradztwo żywieniowe”

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Animator dziecięcy
Firma: NannyBell
Obowiązki:
1234 - 1234
Stanowisko: Inspektor terenowy
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik drogerii
Firma: Rossmann
1234 - 1234
Stanowisko: Praktyki
Firma: Zakład produkcyjno-doświadczalny„Bałcyny” sp. z o.o
1234 - 1234
Stanowisko: Miesięczne praktyki
Firma: Laboratorium weterynaryjnym „BioLab” w Ostródzie


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Warmińsko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmińsko-mazurskie

Ukończone kursy dobrej praktyki miareczkowania i pipetowania.

Magdalena Maria

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmińsko-mazurskie

Stanowisko: Zootechnik, kierownik produkcji zwierzęcej, ichtiolog, przedstawiciel handlowy

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

B

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmińsko-mazurskie

Szanowni Państwo Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w tym od piętnastu lat piastuję stanowiska związane z zarządzaniem wyższego szczebla. Zdobyłem doświadczenie we wszystkich kluczowych obszarach zarządzania operacyjnego przedsiębiorstwem. Zarządzałem strukturami rozproszonymi terytorialnie i organizacyjnie. We wszystkich swoich rolach przyczyniłem się do wzrostu dochodowości, efektywności lub udziału w rynku firm, które prowadziłem. Miałem bezpośredni nadzór nad przygotowywaniem i prowadzeniem postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, w tym wszelkiej dokumentacji związanej z postępowaniem w tym specyfikacji istotnych warunków zamówienia publicznego . Uczestniczyłem w pracach Komisji Przetargowych , w tym realizowanych w ramach dotacji unijnych przez ponad dziesięć lat . Moją osobę cechują wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, menedżerskie i interpersonalne poparte doświadczeniem i sukcesami. Posiadam umiejętność planowania i oceny podejmowanych działań. Jestem zorientowany na realizację celów . Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza i kompetencje czynią ze mnie właściwego kandydata do pracy w Państwa firmie. Sukcesy, które osiągałem dotychczas - bądź na stanowiskach analogicznych - są gwarantem tego iż także w Państwa firmie mógłbym przyczynić się do jej coraz lepszej pozycji na rynku , a także jej stałego i stabilnego wzrostu . Liczę, że przedstawione tu atuty spotkają się z Państwa zainteresowaniem. Będzie mi bardzo miło zaprezentować swą kandydaturę na bezpośrednim spotkaniu. Z poważaniem Wiesław Kowalski

Wiesław

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy