Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Inżynier rolnictwa z wieloletnim doświadczeniem w pracy w gospodarstwie warzywniczym. Obecnie poszukuje pracy w dziedzinie Sprzedaży, która dałaby mi możliwość wykorzystania moich umiejętności i wiedzy z zakresu rolnictwa.


O MNIE

Gruntowana znajomość roślin i zasad ich uprawy Przygotowanie ziemi do obsiania i/lub nasadzenia Wiedza z zakresu wyboru i stosowania nawozów i oprysków Zbieranie plonów i zarządzanie zbiorami Pozyskiwanie odbiorców plonów Dbanie o właściwe działanie maszyn rolniczych Znajomość pakietu MS Office w zakresie podstawowym (Word, PowerPoint, Excel)

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

niemiecki - Średnia
polski - Ojczysty

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier Rolnictwa
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Specjalizacja: agronomia i agrobiznes

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Właściciel
Firma: Gospodarstwo warzywnicze Adam Obłuski
Obowiązki: Dbanie o nieustanne zwiększenie plonów upraw warzywnych (kapusta, marchew, pietruszka, cebula, seler), ziemniaka oraz zbóż (w tym m.in. nawożenie, nasadzenia, stosowania oprysków, zbiór i odpowiednie przechowywanie) Stała współpraca z hurtownią warzyw w zakresie dostaw produktów (szykowanie towaru zgodnie z standardami). Poszukiwanie nowych rozwiązań służących modernizacji gospodarstwa - narzędzi, maszyn rolniczych, sposobów nawożenia,


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, C
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy ds. nawozów,
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy ds. żywienia

W czasie studiów odbyłem praktyki m. in. w wytwórni pasz i koncentratów dla zwierząt. Praca inżynierska i magisterska dotyczyły żywienia drobiu. Byłem prezesem i aktywnym członkiem Koła Naukowego Żywienia Zwierząt SGGW oraz brałem udział w licznych konferencjach naukowych. Obecnie pracuję jako doradca ds. bydła w firmie Ankor Polska Sp. z o.o. Aktualnie moja praca opiera się głównie na marketingu. Jednak w przyszłości chciałbym przede wszystkim rozwijać się w kierunku merytorycznego doradztwa w obrębie żywienia i chowu zwierząt.

Mateusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Witam! Lubię działać aktywnie, twórczo wykorzystywać posiadaną wiedzę i umiejętności. Z zaangażowaniem podejmuję nowe wyzwania. Obdarzony zostałem ciekawym głosem i dobrą dykcją - cennymi narzędziami w pracy z ludźmi. Praca to bardzo ważna przestrzeń życiowa. Dla mnie ważne jest robić dobrze to co robię. Cenię w życiu przestrzeganie zasad. Wiem po co i dla kogo pracuję. Mam w swoim życiu ludzi, którzy są dla mnie nie mniej ważni niż obowiązki zawodowe. Mamy swoje zainteresowania i z pasją realizujemy. Szukam firmy, skupiającej ludzi o podobnym podejściu do życia. Liczę na kontakt od Państwa. Do usłyszenia Marek Ślugaj

Marek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem osobą dobrze zorganizowaną, uczciwą, odpowiedzialną oraz sumiennie i precyzyjnie, a jednocześnie sprawnie wykonującą swoją pracę. Jestem również pozytywnie nastawiona do ludzi, a także do zadań mi powierzanych, które staram się wykonywać najlepiej jak tylko potrafię. Wyróżniam się także wysoką kulturą osobistą. Nauka nowych zagadnień przychodzi mi z łatwością, jestem ciekawa świata. Biegle posługuję się komputerem, oprogramowaniem oraz urządzeniami peryferyjnymi.

Justyna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy