Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Inżynier rolnictwa z wieloletnim doświadczeniem w pracy w gospodarstwie warzywniczym. Obecnie poszukuje pracy w dziedzinie Sprzedaży, która dałaby mi możliwość wykorzystania moich umiejętności i wiedzy z zakresu rolnictwa.


O MNIE

Gruntowana znajomość roślin i zasad ich uprawy Przygotowanie ziemi do obsiania i/lub nasadzenia Wiedza z zakresu wyboru i stosowania nawozów i oprysków Zbieranie plonów i zarządzanie zbiorami Pozyskiwanie odbiorców plonów Dbanie o właściwe działanie maszyn rolniczych Znajomość pakietu MS Office w zakresie podstawowym (Word, PowerPoint, Excel)

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

niemiecki - Średnia
polski - Ojczysty

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier Rolnictwa
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Specjalizacja: agronomia i agrobiznes

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Właściciel
Firma: Gospodarstwo warzywnicze Adam Obłuski
Obowiązki: Dbanie o nieustanne zwiększenie plonów upraw warzywnych (kapusta, marchew, pietruszka, cebula, seler), ziemniaka oraz zbóż (w tym m.in. nawożenie, nasadzenia, stosowania oprysków, zbiór i odpowiednie przechowywanie) Stała współpraca z hurtownią warzyw w zakresie dostaw produktów (szykowanie towaru zgodnie z standardami). Poszukiwanie nowych rozwiązań służących modernizacji gospodarstwa - narzędzi, maszyn rolniczych, sposobów nawożenia,


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, C
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy ds. nawozów,
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Traktorzysta.

Prawo jazdy kategorii B. Prawo jazdy kategorii B+E (obejmuje kategorię T. z przyczepą (dwoma przyczepami) Umiejętności Fizyczne. Umiejętność pracy w grupie. 100% zaangażowanie.

Janusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Kierowca,Operator maszyn itp.Pracownik uniwersalny

Jestem mechanikiem samochodowym i kierowcą z wykształcenia.Posiadam praktykę w zakresie naprawy maszyn rolniczych a także prowadzenia wszelkich pojazdów oraz obsługi maszyn rolniczych.Posiadam małe własne gospodarstwo rolne w gminie Teresin.Pracowałem 2 lata w gospodarstwie warzywniczym z przetwórnią we Włoszech .Znam się na uprawie ziemi,nawożeniu ,stosowaniu środków ochrony roślin.Posiadam także umiejętności z zakresu lakiernictwa samochodowego a także nie jest mi obce spawanie elektryczne +CO2.

Wieslaw

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję. Lubię podejmować nowe wyzwania

Patrycja

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy