Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

, Absolwent technium Agrobiznesu , Student 4 roku rolnictwa na UTP w Bydgoszczy . Pasjonat rolnictwa i całej otoczki skupionej wokół niego od dziecka związany z rolnictwem , Jestem osobą komunikatywną , lubiącą prowadzić dyskusję, Lubiącą uczyć się nowych rzeczy.
Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Znajomość Języków:

polski - Bardzo dobra

Szkoły:

1234 - 1234
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności:
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy im, Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności:
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Agrobiznasu
Nazwa szkoły: Zespół Szkół numer 3 W Rypinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności:

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Od zawsze byłem związany z produkcją rolniczą, gdyż moja rodzice posiadają gospodarstwo rolne. Znam potrzeby producentów rolnych ich wymagania i oczekiwania. Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów, gdyż w pracy musiałem pozostać w dobrych stosunkach z klientami. Umiejętność rozwiązywania problemów sprostałem wyzwaniom jakie stawiali przede mną klienci indywidualni jak również firmy z którymi współpracowałem. Potrafię doskonale organizować własny czas potrafiłem doskonale łączyć prowadzenie działalności z studiami dziennymi. Nie boje się wyzwań każdy problem można rozwiązać.

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. W ubiegłym roku obroniłem tytuł inżyniera o specjalizacji rolnictwo, a w tym roku będę bronił tytułu magistra. Prowadzę od kilku lat wspólnie z mamą 20 hektarowe gospodarstwo rolne. Jedną z gałęzi produkcji oprócz uprawy zbóż i hodowli trzody chlewnej jest sadownictwo i ogrodnictwo. Tak więc realia i zasady towarzyszące produkcji owoców i warzyw są mi znane od dawna bardzo dobrze. Ponadto pogłębiam swoją wiedzę teoretyczną na studiach magisterskich oraz poprzez lekturę czasopism rolniczych i ogrodniczych, aby móc jak najlepiej wykorzystywać potencjał plonotwórczy drzemiący w ziemi, nowych odmianach i technologiach. Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów z różnymi ludźmi i umiejętność współpracy. Jestem osobą komunikatywną. Umiem i lubię pracować z ludźmi. Cechuje mnie konsekwencja w działaniu oraz odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się. Mam nadzieję, iż moje wykształcenie i doświadczenie zawodowe zainteresują Państwa moją osobą

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

pracowity, dokładny, skrupulatny, samodzielny, elastyczny, odporny na stres, odpowiedzialny, uczciwy, sumienny, otwarty na zmiany, ambitny, kreatywny wysoka kultura osobista, asertywny, analityczna zdolność myślenia, inicjatywa, umiejętności interpersonalne.

Dariusz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy