Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Moje trzyletnie doświadczenie zdobyte na stanowisku handlowca - doradcy w branży rolnej, dało mi bardzo mocne podstawy związane ze sprzedażą bezpośrednią, natomiast ponad pięcioletnie doświadczenie jako Dyrektor Działu Nasiennego oraz Kierownik Transportu później jako Dyrektor Regionu dało mi solidne podstawy związane z nadzorowaniem pracowników oraz dbaniem o mienie spółki, oraz rozliczanie kosztów i pracowników z wykonywanej pracy. Starałem się, aby stawiane przez moich pracodawców cele związane z wykonaniem priorytetów, były realizowane na jak najwyższym poziomie. Dzięki odbytym szkoleniom poszerzyłem moją wiedzę, którą następnie mogłem wykorzystać w kontaktach z klientami oraz innymi handlowcami. Sądzę, że moje predyspozycje zawodowe, doświadczenie oraz cechy charakteru takie jak: odporność na stres, stanowczość, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, zdecydowanie i pewność siebie, pomogą mi w pracy na powyższym stanowisku. Natomiast pełna dyspozycyjność oraz mobilność pozwoli mi na częste wyjazdy służbowe


O MNIE

Umiejętności IT: Windows, Pakiet Office (zaawansowana obsługa wszystkich aplikacji), swoboda w korzystaniu z zasobów Internetu, Zainteresowania: motoryzacja- elektryka elektronika w autach oraz nowinki mechaniczne, informatyka i technika, turystyka

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: A, B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Umiejętności w obsłudze maszyn rolniczych typu traktory, kombajny. sieczkarnie. Wieloletnie doświadczenie. Lojalny, pracowity i uczciwy.

Marcin

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Sumienny, zdyscyplinowany, pracowity, dokładny, zręczny, uczciwy

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem studentem na UTP w Bydgoszczy. Od małego dzieciństwa wychowałem się na gospodarstwie rolnym taty.Interesuje się wszystkim co jest związane z tą branżą. Najbardziej jednak interesuje się produkcją roślinną , zwierzęcą (trzoda chlewna) oraz maszynami rolniczymi. Cały czas się dokształcam w sensie praktycznym jak i teoretycznym. Jestem osobą kreatywną umiem odnaleźć się w zespole ale także potrafię pracować solo.

Błażej Adam

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy