Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

W tym roku zakończyłam naukę na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na kierunku Zootechnika. W roku 2016 obroniłam tytuł inżyniera Zootechniki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. W trakcie studiów odbyłam praktyki w gospodarstwie Agro-Danmis Gramowscy w miejscowości Bukowiec (województwo Wielkopolskie) oraz rodzinnym gospodarstwie zajmującym się hodowlą trzody chlewnej. W lipcu tego roku rozpoczęłam również staż w firmie Schaumman (siedziba w Gnieźnie), który trwa do 17 października 2017r, gdzie dotąd poznałam działanie firmy, oraz pracę przedstawiciela handlowego. Dodatkowo podczas ostatnich 3 lat studiów zajmowałam się pracą promotorki/hostessy, podczas której mogłam poznać techniki rozmów z potencjalnymi klientami. Dodatkowo przez ostatni rok pracowałam jako rekruter w agencji reklamowej, w której poszukiwałam nowych ludzi do promocji różnych marek, oraz zajmowałam się przedstawianiem ofert pracy jak i prowadzeniem jednoosobowych szkoleń. Do moich obowiązków należało również kompletowanie i prowadzenie raportów z akcji promocyjnych.


O MNIE

Umiejętności: Dobra obsługa komputera (MS Office, Word, Power Point, Exel), szybkość uczenia się nowych rzeczy, umiejętność pracy w zespole, łatwe nawiązywanie kontaktów. Zainteresowania: Sport, Książki, Jazda konna, Gry komputerowe, Podróże, Rysowanie, Zielarstwo, Psychologia

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

angielski - Słaba
niemiecki - Słaba
polski - Ojczysty

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Stażysta
Firma: Schaumann Polska sp. z. o. o
Obowiązki: Asystowanie w pracy przedstawiciela handlowego: - działania zmierzające do pozyskiwania nowych klientów, - prezentacja oferty produktu oraz przygotowywanie i przedstawianie umów dla klientów, - realizacja zamówień ze strony klientów, - dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami firmy oraz utrzymywanie z nimi dobrych relacji, - sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy.
1234 - 1234
Stanowisko: Koordynator akcji promocyjnych w agencji reklamowej
Firma: Grzegorz Hundert GH Promotion
Obowiązki: - Rekrutacja zespołów akcyjnych w porozumieniu z kontrahentami, - Planowanie i koordynacja akcji promocyjnych, - Tworzenie grafików i raportów finansowych, - Pozostawanie w stałym kontakcie z pracownikami i rozwiązywanie nagłych problemów, - Kontrola pracy hostess oraz raportowanie wyników ich pracy, - Stały kontakt mailowy z kontrahentami, przedstawicielami handlowymi oraz współpracownikami.
1234 - 1234
Stanowisko: Hostessa/Promotorka/Animatorka
Firma: Grzegorz Hundert GH Promotion
Obowiązki: - Obsługa klienta, - Dbanie o dobry wizerunek firmy, - Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami, - Prezentacja ofert, - Realizacja planów sprzedażowych.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Zootechnik,
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: związane z wyczonym zawodem nie handlowiec

znajomość języka niemieckiego dobra

Roman

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Posiadam prawo jazdy B,C uprawnienia na wózki widłowe ,obsługa ciągnika nie sprawia mi problemu.

Łukasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

jestem osobą pogodna,kontaktową ,lubię pracować ze zwierzętami ale utrzymuje tez dobre kontakty z ludzmi w swoim otoczeniu ,jestem praktyczna i uporządkowana lubie pracować w profesjonalnym dobrze zorganizowanym zespole .

joanna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy