Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam. Od urodzenia mieszkam na wsi dlatego rolnictwo jest mi doskonale znane zarówno z praktycznego punktu widzenia, jak również teoretycznego po ukończeniu Inżynierii Rolno-Spożywczej i Leśnej na Politechnice Białostockiej. Interesuje mnie mechanizacja i automatyzacja przemysłu rolniczego, rolnictwo zrównoważone, nawożenie, jak również żywienie zwierząt. Jestem osobą otwartą, lubiącą wyzwania, pracowitą i sumienną. Szukam pracy związanej z moim wykształceniem i upodobaniami, w której mógłbym realizować się.


O MNIE

Interesuje mnie mechanizacja i automatyzacja przemysłu rolniczego, rolnictwo zrównoważone, nawożenie, jak również żywienie zwierząt. Chętnie zapoznaje się z nowościami technologicznymi. Jestem osobą otwartą, lubiącą wyzwania, pracowitą i sumienną.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

niemiecki - Słaba
hiszpanski - Dobra
rosyjski - Ojczysty

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Politechnika Białostocka
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Inżynieria Rolno-Spożywcza i Leśna

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: NIE ISTOTNE
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Inżynier,
Region: Podlaskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Młody,energiczny,pracowity o wysokiej kulturze osobistej i miłej aparycji,potrafiący pracować samodzielnie.Posiadam doświadczenie w prowadzeniu samochodu i doskonale znam środowisko wiejskie.

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Moja dotychczasowa praca nauczyła mnie samodzielności w realizacji powierzonych zadań, szybkiego podejmowania decyzji, jak również wytrwałości i odporności na stres. Obsługa klientów instytucjonalnych była głównym kierunkiem, w jakim rozwijałem swoją karierę zawodową. Mogę poszczycić się zbudowaniem regionu od podstaw, który osiągał ponadprzeciętne wyniki. Uważam się za rzetelnego rzemieślnika, który nie wstydzi się efektów swojej pracy. Moją dewizą jest solidność i pracowitość, łatwo nawiązuję kontakty i posiadam zdolność przekonywania. Przypuszczam, że moje kwalifikacje i umiejętności będą przydatne w Państwa firmie. Chciałbym podjąć pracę dającą mi możliwość rozwoju zawodowego, satysfakcje oraz stabilizację. Curriculum vitae pozwala określić to, co prawdopodobne, i to, co możliwe, nie daje jednak prawdziwego obrazu człowieka. Byłbym szczęśliwy, mając okazję udowodnić, iż jestem osobą, która idealnie nadaję się do pracy w Państwa Firmie. Jeżeli zainteresuje Państwa moja osoba z chęcią przybędę na spotkanie w wyznaczonym przez Państwa terminie, aby opowiedzieć więcej o sobie.

Andrzej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Witam, jestem osobą o wysokiej kulturze osobistej, komunikatywną, posiadam umiejętność pracy w zespole. Biegła znajomość obsługi komputera.

Damian

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy