Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentką kierunku Ogrodnictwo. Praca z roślinami jest moją pasją i sprawia mi przyjemność. Aktualnie pracuję jako Specjalista ds. Biologicznej Ochrony Roślin, kontroluję stan roślin i stale poszukuję nowych rozwiązań w szklarniach z uprawą warzyw. Doradztwo w sferze ochrony roślin, nawożenia, pielęgnacji oraz doboru roślin zarówno do stanowiska jak i otoczenia to umiejętności, które rozwinęłam w centrum ogrodniczym. Dodatkowo ukończyłam szkołę florystyczną. Lubię pracę z ludźmi i bardzo szybko przystosowuję się do nowego otoczenia. Jestem osobą pracowitą, otwartą, kreatywną i sumienną. Poszukuję nowych wyzwań i pragnę się rozwijać.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

polski - Średnia
polski - Ojczysty

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. Ogrodnictwa specjalność produkcja ogrodnicza
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Sadownictwo, warzywnictwo i rośliny ozdobne to głowne kierunki kształcenia.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Specjalista Biologicznej Ochrony Roślin
Firma: Citronex Sp.z o.o.
Obowiązki: Kontrola stanu fitosanitarnego uprawy szklarniowej. Zakładanie hodowli organizmów pożytecznych. Monitorowanie i nadzór nad zastosowanymi rozwiązaniami. Wprowadzanie rozwiązań zgodnie i Integrowaną Ochroną Roślin. Aktywne poszukiwanie rozwiązań i ulepszeń technicznych.
1234 - 1234
Stanowisko: Doradca klienta/ Sprzedawca
Firma: Market Ogrodniczy PIK
Obowiązki: Pielęgnacja roślina, doradztwo z zakresu ŚOR, wymagań roślin domowych i ogrodowych, nawożenia, cięcia, ekspozycja towaru, kontakt z klientem
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Stacja Badawczo- Dydaktyczna Roślin Warzywnych i Ozdobnych w Psarach
Obowiązki: Pomoc w zakłdaniu oraz prowdzeniu późniejszych badań w doświadczeniach naukowych ponadto zbiory i prace porządkowe.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Stacja Badawczo-Dydaktyczna w Samotworze
Obowiązki: Pomoc w prowadzeniu badań naukowych to główny zakres obowiązków. Dodatkowo konieczne prace w sadzie tj. zbiory owoców czy odchwaszczanie.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: A.C. Hartman B.V.
Obowiązki: Praktyki w szklarni z uprawą warzyw. Zdobyłam wiedzę na temat funkcjonowania szklarni oraz biologicznej ochrony roślin.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: NIE
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Ogrodnik, Pracownik laboratorium, Florysta,,
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

W tym roku ukończyłam studia na kierunku zootechnika o specjalności hodowla i użytkowanie zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Uzyskałam tytuł magistra inżyniera. Posiadam również ukończony kurs "Wymogów wzajemnej zgodności oraz bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym", dający uprawnienia doradcy rolniczego. Na studiach odbyłam praktykę w Dydaktyczno-Badawczej Stacji Dświadczalnej Małych Przeżuwaczy w Bezku, która dała mi możliwość pracy przy zwierzetach (przygotowywanie paszy, zabiegi peilęgnacyjne), a także poznania pracy biurowej(wypełnianie dokumentacji hodowlanej pisemnie i komputerowo, wypełnianie wniosków do ARiMR). Znam na poziomie komunikatywnym język niemiecki i angielski, biegle posługuje się komputerem (internet iraz programy pakietu Office, zapoznałam się z programami zootechnicznymi). Mam również prawo jazdy kat.B. Jestem osobą pracowitą i bardzo dokładną, biorę pełną odpowiedzialność za powierzone mi obowiązki.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem sumienny, punktualny, otwarty na kontakty z ludźmi. Zawsze staram się podnosić swoje kwalifikację i starannie wykonywać powierzone mi zadania.

Patryk

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem młody chętny do pracy od urodzenia moja pasja jest praca na roli i obsługa rożnego rodzaju maszyn rolniczych

lukasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy