Znajdź pracownika

Zdjęcie

Wizytówka

W czasie studiów odbyłem praktyki m. in. w wytwórni pasz i koncentratów dla zwierząt. Praca inżynierska i magisterska dotyczyły żywienia drobiu. Byłem prezesem i jestem aktywnym członkiem Koła Naukowego Żywienia Zwierząt SGGW oraz brałem udział w licznych konferecjach naukowych. Został mi ostatni semestr studiów magisterskich. Jednak na chwile obecną jestem już w pełni dyspozycyjny i z wielkim zapałem chciałbym się dalej rozwijać w kierunku doradztwa, marketingu i sprzedaży w obrębie żywienia i chowu zwierząt.Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

polski - Słaba
polski - Dobra
polski - Ojczysty

Szkoły

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Chów, hodowla i utrzymanie zwierząt gospodarskich, żywienie zwierząt gospodarskich


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy ds. żywienia,
Wynagrodzenie: 2001 -3000 zł netto
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Gotowość do podejmowania nowych zadań, umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole, dynamiczność i wytrwałość w osiąganiu celów, łatwośc nawiązywania kontaktów komunikatywność , punktualność i uczynność.

Ewa

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Prace biurowe

Witam, Jeżeli poszukują Państwo osoby odpowiedzialnej, energicznej i dokładniej- moja kandydatura to świetna opcja. Jestem lojalną wobec pracodawcy młodą osobą i mogą być Państwo pewni, że świetnie poradzę sobie z obowiązkami. Czekam na kontakt.

Ewelina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie rolnictwa - produkcji i przetwórstwa. 30 lat pracy w Zakładach Przemysłu Tłuszczowego - w dziale surowcowym. Duża znajomość rynku, szerokie kontakty z producentami zbóż i rzepaku. Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, umiejętność nawiązywania relacji z klientem.

Paweł

Zobacz CV