Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

Zdjęcie

Wizytówka

W czasie studiów odbyłem praktyki m. in. w wytwórni pasz i koncentratów dla zwierząt. Praca inżynierska i magisterska dotyczyły żywienia drobiu. Byłem prezesem i aktywnym członkiem Koła Naukowego Żywienia Zwierząt SGGW oraz brałem udział w licznych konferencjach naukowych. Obecnie pracuję jako doradca ds. bydła w firmie Ankor Polska Sp. z o.o. Aktualnie moja praca opiera się głównie na marketingu. Jednak w przyszłości chciałbym przede wszystkim rozwijać się w kierunku merytorycznego doradztwa w obrębie żywienia i chowu zwierząt.


O MNIE

hodowla psów rasowych, motoryzacja, książka, dietetyka, piwowarstwo, budownictwo, sport





Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

polski - Słaba
polski - Dobra
polski - Ojczysty

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister inżynier
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Chów, hodowla i utrzymanie zwierząt gospodarskich, żywienie zwierząt gospodarskich

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Doradca ds. żywienia i profilaktyki bydła
Firma: Ankor Polska Sp. z o.o.
Obowiązki: Doradztwo w zakresie żywienia i profilaktyki bydła. Budowanie długofalowych relacji z klientem. Pozyskiwanie nowych klientów i otwieranie kanałów dystrybucji. Planowanie sprzedaży. Umiejętność organizacji czasu pracy.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy ds. żywienia,
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234



CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem młodą, ambitną i dynamiczna osobą o entuzjastycznym nastawieniu do życia. Cenię pracę zarówno samodzielną jak i w zespole. Jestem osobą wysoce zmotywowaną, lubiącą podejmować wyzwania oraz zorganizowaną i szybko uczącą się.

Angelika

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem absolwentką kierunku rolnictwo UWM Olsztyn. Nie posiadam większego doświadczenia zawodowego, jedynie 5-miesięczną praktykę produkcyjną zrealizowaną w ramach studiów oraz pracę doraźną w gospodarstwie specjalizującym się w hodowli trzody chlewnej należącym do rodziców. Swoją przyszłość chciałabym właśnie powiązać z rolnictwem, włączyć się w jego rozwój.

Aleksandra

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

OD 5LAT W BRANŻY ROLNICZEJ,JESTEM SPECJALISTĄ GŁ OD SKUPU ZBÓŻ.W NAJLEPSZYM ROKU UDAŁO MI SIE SKUPIĆ 40TYS TON.ZAJMOWAŁEM SIĘ RÓWNIEŻ SPRZEDAŻĄ CHEMII ,NAWOZÓW ...LUBIE TEGO TYPU PRACE W TERENIE I SPRAWIA MI TO WIELE SATYSFAKCJI. JESTEM SKUTECZNY,SUMIENNY ,OBOWIĄZKOWY PUNKTUALNY I DYSPOZYCYJNY.POZDRAWIAM R.CHUDZIK

Robert

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy