Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Od dziecka uczestnictwo w Wolontariacie. W okresie nauki w liceum wiceprzewodnicząca Samorządu szkolnego. Przez cały oraz studiów I stopnia starosta roku. Potrafię bez problemu pracować z ludzmi, jestem osoba odpowiedzialna i w całości poświęcam się powierzonym obowiązkom.


O MNIE

Kryminały, Turystyka górska (Tatry), aflatoksyny

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

francuski - Słaba
niemiecki - Słaba
hiszpanski - Dobra
rosyjski - Ojczysty

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technologia żywności i żywienia człowieka Praca inżynierska pisana na katedrze Biotechnologii, Mikrobiologii i Oceny Żywności

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Specjalista ds. hodowli zwierząt,doradca rolny

W tym roku ukończyłem studia na Akademii Podlaskiej w Siedlcach na Wydziale Przyrodniczym o kierunku Zootechnika, specjalności Hodowla zwierząt i zdobyłem tytuł inżyniera. W związku z tym poszerzyłem swoją wiedzę na temat zwierząt gospodarskich którą zdobywałem od dzieciństwa pomagając rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa. Poza tym jestem osobą która szybko się uczy. Jestem dyspozycyjny obowiązkowy, potrafię pracować samodzielnie ale też i zespołowo. Nie mam problemów w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych. Mam duże doświadczenie w prowadzeniu samochodu gdyż prawo jazdy posiadam już 10 lat. Potrafię posługiwać się komputerem i obsługiwać maszyny biurowe. Jestem gotowy podjąć każdą pracę związaną z moim wykształceniem!!

Marcin

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem odpowiedzialnym pracowity, szybko uczę sie nowych rzeczy. W ciągu 10 lat pracy zdobyłem sporo umiejętności, które na pewno przydadzą się w nowej pracy.

Marcin

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Inżynier - Akademia Podlaska w Siedlcach

Daniel

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy