Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

Zdjęcie

Wizytówka

Od dziecka uczestnictwo w Wolontariacie. W okresie nauki w liceum wiceprzewodnicząca Samorządu szkolnego. Przez cały oraz studiów I stopnia starosta roku. Potrafię bez problemu pracować z ludzmi, jestem osoba odpowiedzialna i w całości poświęcam się powierzonym obowiązkom.


O MNIE

Kryminały, Turystyka górska (Tatry), aflatoksyny

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

francuski - Słaba
niemiecki - Słaba
hiszpanski - Dobra
rosyjski - Ojczysty

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technologia żywności i żywienia człowieka Praca inżynierska pisana na katedrze Biotechnologii, Mikrobiologii i Oceny Żywności

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem osobą odpowiedzialną i zdyscyplinowaną, wszystkie powierzone mi zobowiązania wykonuje sumiennie i z entuzjazmem. Moim celem jest rozwój zawodowy, podjęcie pracy pozwoliłoby mi na zdobycie nowych kwalifikacji. Pomimo młodego wieku oraz wąskiego dorobku doświadczenia jestem osobą systematyczną, cierpliwą oraz potrafię szybko się dostosować do nowych warunków. Cechuje mnie rzetelność, terminowość, punktualność oraz dokładność w polecanych mi zadaniach.

Kamila

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Każde w branży rolniczej

Jestem Absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Rolnictwo o specjalizacji Informatyka w Rolnictwie. Swoją pracę zawodową rozpocząłem w firmie wywodzącej się z sektora windykacyjnego ZYX-Target Sp. z. o. o.. Jako specjalista ds. pozyskiwania baz danych zajmuje się pozyskiwaniem danych teleadresowych z otwartych źródeł internetowych. Podczas swojej pierwszej pracy zawodowej nauczyłem się pracować w grupie oraz organizować swoje miejsce i czas pracy. Obecnie jestem ekonomistą w Instytucie Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej-PIB. Uważam, że najlepszym miejscem na kontynuowanie mojej kariery zawodowej jest branża rolnicza. Pozyskana wiedza podczas szkoły średniej oraz studiów wyższych powinna pozwolić mi na poradzenie sobie w każdej z dziedzin rolnictwa od techniki rolniczej poprzez produkcje roślinną i zwierzęcą po ogrodnictwo. Otwarty jestem również na propozycje pracy związane z doradztwem rolniczym oraz innymi dziedzinami związanymi z rolnictwem.

Arkadiusz Dominik

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Technik weterynarii

Artur

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy