Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Szanowni Państwo. Szukam pracy w firmie która pozwoli mi zdobywać i rozwijać umiejętności zdobyte na studiach Rolniczych. Rolnictwo jest moją pasją dlatego zależy mi na pracy w tym dziale. Nie mam zbyt dużego doświadczenia ale chęć do pracy jest duża.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

hiszpanski - Średnia
rosyjski - Ojczysty

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: U
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Inżynier kierunek Rolnictwo Magister Inżynier kierunek Rolnictwo : Ochrona Roślin ( bez zdobytego tytułu mgr)

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Warmińsko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmińsko-mazurskie

Bioinżynieria produkcji żywności Specjalizacja : Przetwórstwo żywności. Zootechnika, studia II stopnia , Kształtowanie jakości produktów zwierzęcych.

Anita

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmińsko-mazurskie

Stanowisko: Technik weterynarii

Jestem technikiem weterynarii oraz absolwentką kierunku Zootechnika, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Przez 5 lat studiów starałam się wykorzystać czas na naukę z dziedzin szeroko rozumianej zootechniki i weterynarii, jak również doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Jestem osobą pracowitą, sumienną i bardzo dobrze zorganizowaną. Należę do ludzi, którzy stawiają sobie ambitne cele i dążą do nich. Wychowałam się w gospodarstwie rolnym, gdzie została zaszczepiona we mnie pasja do zwierząt, szczególnie do chowu i hodowli, stąd na studiach należałam do Naukowego Koła Biotechnolgii i Biochemii Zwierząt oraz uczęszczałam na praktyki w gabinecie weterynaryjnym i ośrodku hodowli małych przeżuwaczy. Te doświadczenia pozwoliły mi wypracować wiele ważnych, nie tylko w zawodzie zootechnika, umiejętności.

Elżbieta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmińsko-mazurskie

Cechuje mnie: - sumienność - pracowitość - staranność

Monika

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy